Novosti-dny.com / Вадим Івченко: СБУ викрило «сітку з підкупу» БПП, але звинуватили «Батьківщину» - «Автоновости»

Вадим Івченко: СБУ викрило «сітку з підкупу» БПП, але звинуватили «Батьківщину» - «Автоновости»


Вадим Івченко спростував розповсюджену у ЗМІ неправдиву інформацію щодо затримання представників «Батьківщини» та звинувачення їх нібито у створенні «сітки» підкупу виборців в м. Подольськ на Одещині.


«Сайт «Думська», який належить народному депутату від БПП, палкому прихильнику нинішнього президента Олексію Гончаренку, поспішив видати бажане за дійсне. Вже пізніше інші ЗМІ повідомили, що обшуки проводились в «Приватбанку», а не в офісі "Батьківщини" і гроші, вочевидь, були для виборчої мережі БПП. Тому і зберігались у державному банку для максимальної надійності», - повідомив депутат партії на своїй сторінці у Facebook.


Політик наголосив, що СБУ, як це вже неодноразово відбувалось, «все наплутало і вийшло на своїх же».


«Розуміючи, що «дали в штангу», залучили важку артилерію: намагаючись якимось чином відбілити своїх недолугих співробітників, Генеральний прокурор Юрій Луценко у соцмережі звинуватив у скупці голосів Юлію Тимошенко. Підкажіть мені, як людина, яка стоїть на чолі нашого правосуддя, без рішення суду, без доказів звинувачує будь-кого у кримінальному злочині? Що це? Остання спроба додати хоч трішки рейтингу своєму куму?» - обурюється представник "Батьківщини".


За його словами, «Батьківщина» офіційно заявила про своє обурення провокацією і вже готує позов до суду щодо захисту честі та гідності.


«І ми впевнені, що ми його виграємо! Як виграли позов Юлії Тимошенко до керівника фракції президента у парламенті Артура Герасимова який розповсюджує недостовірну інформацію про лідера нашої партії», - зауважив він.


Після зміни цієї брехливої влади правоохоронна система працюватиме за законом, а не за «телефонним правом», підсумував Вадим Івченко....
23-03-2019, 21:10
Вернуться назад