NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
21:43 Суббота 0 223
2-03-2019, 21:43

Юлія Тимошенко: Система влади не пройшла тест на протидію корупції - «Мир»

Вручены награды Каннского кинофестиваля - «Мир»..

Главный приз Каннского кинофестиваля - "Золотую пальмовую...
2-03-2019, 21:43

Україні потрібна зміна системи влади, яка нездатна протидіяти корупції, про що довів скандал навколо тіньових оборудок Порошенка в оборонній сфері.


Про це заявила Юлія Тимошенко під час мітингу в м. Буча на Київщині.


За її словами, оприлюднене нещодавно журналістське розслідування про корупцію президента та його оточення на постачанні з країни-агресора непридатних запчастин для української армії за завищеними цінами, стало скандалом глобального масштабу.


Світ обурило те, що допоки країни дають зі своїх бюджетів допомогу українській армії, щоб вона захищала наші кордони, ці гроші відмиваються через чорні схеми.


«Це підриває нашу позицію у світі. Корупція на рівні першої особи, яка доведена документально, - це трагедія для країни», - наголосила лідер «Батьківщини».


Кандидат у Президенти нагадала, що всі ці тіньові оборудки проводилися під патронатом Порошенка, через його завод «Ленінська кузня». Таким чином глава держави та його оточення забрали з бюджету 250 млн грн: «У нас війна перетворилася в біржу, де всі торгують. Як далі жити, коли людина, яка є гарантом Конституції, головнокомандувачем країни через свої підприємства відмивав оборонні кошти, торгуючи з країною - агресором!»


Цей скандал також став тестом для владної системи і засвідчив її нездатність захищати Україну, зауважила Юлія Тимошенко. Адже кругова порука унеможливлює порушення проти президента кримінальної справи та притягнення його до відповідальності - «всі один з одним пов'язані, усі свої».


Так, наприклад, за Конституцією, для того щоб розпочати процедуру імпічменту, треба утворити в парламенті, де більшість належить президентові, ТСК щодо розслідування справи. І в парламенті створили таку ТСК, але її очолив депутат БПП, зауважила вона: «Що вони розслідуватимуть? Нічого!»


Лідер «Батьківщини» також риторично запитала, який Генпрокурор досліджуватиме злочин президента, якщо він його кум і призначений ним на цю посаду: «Кожен, хто працює у владі, захищений тим, що його контролюють свої і його притягують до відповідальності свої, фейково».


І навіть Верховний суд, додала Тимошенко, який також бере участь в імпічменті, після 144 реформ знаходиться у кишені президента як приватна власність, і нічого проти нього не зробить.


Саме тому Україні потрібно змінити систему влади і реалізувати це зможе Новий курс, ініційований Юлією Тимошенко і розроблений нею разом із кращими інтелектуалами країни.


ba.org.ua...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


04:15 Воскресенье 0 0 В Севастополе горел дельфинарий. Спасателям удалось эвакуировать животных (видео) - «Мир» В аннексированном Крыму в Севастополе сгорел дельфинарий, животных удалось спасти. Об этом сообщает пресс-служба МЧС на полуострове. Огонь охватил дельфинарий, находящийся на ул. Набережная...
04:01 Воскресенье 0 0 Письма сотрудников «Хуавэй»: Моя семья советовала мне уволиться, а теперь говорит, чтобы я не был дезертиром (Хуаньцю шибао, ????) - «ЭКОНОМИКА» 23 мая в официальном микроблоге «Хуавэй» в «Вэйбо» начали публиковать реальные истории работников компании, занимающих самые разные должности. Один служащий писал, что раньше все уговаривали его...
00:28 Воскресенье 0 22 Scientific American (США): у творческих людей работают особые части мозга - «Наука» Художники, писатели, актеры и режиссеры отличаются от других людей умением пользоваться теми участками головного мозга, от которых зависит работа «воображения». Исследователям из университета в штате...
00:25 Воскресенье 0 18 Суд в Калифорнии заблокировал выделение денег на стену с Мексикой - «Мир» Калифорнийский суд наложил временный запрет на использование средств из оборонного бюджета для строительства стены на границе с Мексикой. Об этом сообщает DW. Судья Хейвуд Джиллиам обосновал......У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх