Larkins
Опубликовано: 12:35, 14 март 2019
Мир / Украина

Вадим Івченко: ТСК не здатна об’єктивно розслідувати корупційні дії влади - «Мир»

«Батьківщина» боротиметься за викриття корупційних оборудок на війні та притягнення винних до відповідальності. Про це в кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат, член фракції...
Вадим Івченко: ТСК не здатна об’єктивно розслідувати корупційні дії влади - «Мир»

«Батьківщина» боротиметься за викриття корупційних оборудок на війні та притягнення винних до відповідальності.


Про це в кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат, член фракції «Батьківщина» Вадим Івченко.


За його словами, на жаль, учорашнє засідання Тимчасової слідчої комісії з розслідування корупційних дій Порошенка на війні продемонструвало повну керованість президентом і керівництва комісії, і правоохоронних органів.


«Я впевнений: подібну комісію з розслідування корупційних дій Порошенка не може очолювати людина з команди президента. До того ж, ця людина винна російським банкам понад 350 млн грн, а отже, ймовірно, перебуває на гачку в російського бізнесу», - наголошує він.


Депутат зауважив, що жодного разу під час засідання не звучало прізвище чинного глави держави.«Я не почув прізвищ не лише Порошенка, але й людей з його найближчого оточення, які і займались мародерством та захмарним підняттям цін на постачання обладнання для української армії. Натомість все засідання обговорювали, хто з якого правоохоронного органу більше або менше зробив для розслідування справи, з'ясовували між собою, хто більше або менше працює!» - обурився парламентарій.


Вадим Івченко закликав не спекулювати на звільненні Гладковського.


«Якби до Гладковського було застосовано запобіжний захід, ми б вірили, що президент готовий співпрацювати зі слідством. Натомість ми бачимо, що за роки Порошенка була створена протиправна піраміда з правоохоронних органів, які закривають або затягують розслідування справ проти друзів та бізнес-партнерів президента», - зазначив він.


ba.org.ua


...

Следующая похожая новость...
Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите
Обсудить (0)