NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:38 Понедельник 0 45
15-04-2019, 12:38

Григорій Немиря зустрівся з делегацією Конгресу США - «Мир»

15-04-2019, 12:38
Григорій Немиря зустрівся з делегацією Конгресу США - «Мир»

У понеділок, 15 квітня, заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з делегацією Конгресу Сполучених Штатів Америки.


Сторони обговорили політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні, приділивши окрему увагу питанням, пов'язаним з анексією Криму та війною на Сході нашої держави.
Обговорення відбулося в межах зустрічі делегації з керівництвом Верховної Ради України та головами парламентських фракцій.


«Дуже важливо у цей час викликів як зовнішніх - агресія Росії, так і внутрішніх, мати такий діалог серед представників різних політичних сил», - наголосив Григорій Немиря.


Від імені партії «Батьківщина» та її лідера Юлії Тимошенко він висловив вдячність представникам Конгресу США за двопартійну підтримку України, як з боку Демократичної партії США, так і з боку Республіканської партії США за підтримку нашої держави та допомогу в зміцнення оборони, безпеки та демократії.
Політик також детально поінформував конгресменів про бачення партії «Батьківщини» та її лідера щодо запровадження системних змін в Україні, насамперед боротьбу з корупцією та інші пріоритети своєї політичної сили.


Зі свого боку члени делегації запевнили у підтримці суверенітету та незалежності нашої держави, наголосивши, що США і надалі докладатимуть зусиль для відновлення територіальної цілісності нашої країни та встановлення миру на Сході.


Окремо йшлося про проведення першого туру президентських виборів в Україні 31 березня 2019 року та підготовку до проведення другого туру. Григорій Немиря повідомив про порушення демократичних стандартів, які мали місце під час виборчої кампанії та дня голосування.


У зустрічі також брали участь директором НДІ в Україні Мері О' Хейген та Посол США в Україні Марі Йованович.


ba.org.ua...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


20:10 Понедельник 0 0 Сейчас важно утолить финансовую жажду, увеличив количество денег в экономике, - эксперт - «Мир» Нацбанк установил на понедельник, 15 июля, курс доллара США на уровне 25,76 грн. (по сравнению с предыдущим рабочим днем «американец» еще снизился в цене на 4 коп.). Пока это не вызывает ни...
12:16 Понедельник 0 23 Фан Синдун: Многие боятся верить, что Китай действительно обогнал США в сфере 5G (Гуаньча, Китай) - «Наука» В ХХ веке США считались страной научно-технических инноваций, теперь же эта роль стремительно переходит к Китаю. Тенденция к доминированию китайских компаний обозначилась, когда связь 5G стала...
12:16 Понедельник 0 16 The Wall Street Journal (США): астероидная угроза — не научная фантастика - «Наука» Ученые из США и других стран просчитывают: как мы будем действовать, если выяснится, что к Земле приближается даже средних размеров астероид? Выявляется множество проблем. У нас может не оказаться...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх