NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:38 Понедельник 0 27
15-04-2019, 12:38

Григорій Немиря зустрівся з делегацією Конгресу США - «Мир»

Австрийский заключенный-беглец вернулся, насытившись..

Человек, который говорит, что бежал из австрийской тюрьмы...
15-04-2019, 12:38
Григорій Немиря зустрівся з делегацією Конгресу США - «Мир»

У понеділок, 15 квітня, заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з делегацією Конгресу Сполучених Штатів Америки.


Сторони обговорили політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні, приділивши окрему увагу питанням, пов'язаним з анексією Криму та війною на Сході нашої держави.
Обговорення відбулося в межах зустрічі делегації з керівництвом Верховної Ради України та головами парламентських фракцій.


«Дуже важливо у цей час викликів як зовнішніх - агресія Росії, так і внутрішніх, мати такий діалог серед представників різних політичних сил», - наголосив Григорій Немиря.


Від імені партії «Батьківщина» та її лідера Юлії Тимошенко він висловив вдячність представникам Конгресу США за двопартійну підтримку України, як з боку Демократичної партії США, так і з боку Республіканської партії США за підтримку нашої держави та допомогу в зміцнення оборони, безпеки та демократії.
Політик також детально поінформував конгресменів про бачення партії «Батьківщини» та її лідера щодо запровадження системних змін в Україні, насамперед боротьбу з корупцією та інші пріоритети своєї політичної сили.


Зі свого боку члени делегації запевнили у підтримці суверенітету та незалежності нашої держави, наголосивши, що США і надалі докладатимуть зусиль для відновлення територіальної цілісності нашої країни та встановлення миру на Сході.


Окремо йшлося про проведення першого туру президентських виборів в Україні 31 березня 2019 року та підготовку до проведення другого туру. Григорій Немиря повідомив про порушення демократичних стандартів, які мали місце під час виборчої кампанії та дня голосування.


У зустрічі також брали участь директором НДІ в Україні Мері О' Хейген та Посол США в Україні Марі Йованович.


ba.org.ua...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


12:40 Вторник 0 28 Вадим Івченко: Одним з перших кроків президента Зеленського має бути викриття корупційних схем в силових відомствах - «Мир» Українці обрали нового президента попри масштабну передвиборчу кампанію Порошенка під гаслом «Армія. Мова. Віра» через те, що за парадними фасадами бачили корупцію, мародерство й провали реформ. ......
12:02 Вторник 0 42 Handelsblatt (Германия): инвестиции растут — почему немецкая экономика тратит все больше денег в России - «ЭКОНОМИКА» Российская экономика переживает сейчас трудные времена. Тем не менее немецкие компании постоянно находят множество поводов инвестировать в Россию все больше средств. Растут не только инвестиции, но и...
21:13 Понедельник 0 49 Австрийский заключенный-беглец вернулся, насытившись жизнью на Канарах - «Мир» Человек, который говорит, что бежал из австрийской тюрьмы более десяти лет назад, пришел в полицию в Зальцбурге, рассказывая, что ему надоела жизнь на Канарских островах в Испании. Об этом сообщает......У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх