NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:40 Вторник 0 47
23-04-2019, 12:40

Вадим Івченко: Одним з перших кроків президента Зеленського має бути викриття корупційних схем в силових відомствах - «Мир»

Военные Египта задержали танкер с 17 украинцами на..

У моряков забрали мобильные телефоны и запретили звонить в...
23-04-2019, 12:40
Вадим Івченко: Одним з перших кроків президента Зеленського має бути викриття корупційних схем в силових відомствах - «Мир»

Українці обрали нового президента попри масштабну передвиборчу кампанію Порошенка під гаслом «Армія. Мова. Віра» через те, що за парадними фасадами бачили корупцію, мародерство й провали реформ.


Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат України від «Батьківщини» Вадим Івченко.


«Люди знають кожному ціну. Вони сьогодні зробили вибір проти тієї політики, тих маніпуляцій та фасадів досягнень Петра Порошенка, які було виплеснуто на наше телебачення. З однієї сторони, це безвіз - разом з вами і разом з нами всіма, це Томос, це безпосередньо євроінтеграція. З іншої - це корупція, мародерство і тотальна безвідповідальність правоохоронних органів та непритягнення до відповідальності тих, хто займався рейдерством. В тому числі мова йде про провал реформи судової системи», - зазначив парламентар.


Він констатував, що люди бачили не тільки фасад, а й проблеми, які накопичилися в країні за 5 років, та невиконання передвиборчих обіцянок з боку Порошенка. На його думку, за виключенням зовнішньополітичної діяльності, інші дії чинного президента можна вважати провальними. Тому новому президенту вкрай необхідно дотримуватись своїх обіцянок. Одним з перших кроків має бути викриття корупційних схем у силових відомствах.


«Президент Зеленський має доручити провести аудит в Міністерстві оборони, СБУ, Генпрокуратурі і показати всі ці схеми, де крали, як крали й кого притягували до відповідальності. Це буде його кампанія щодо виконання передвиборчих обіцянок. Я більше ніж впевнений, що це буде робитися», - підсумував Вадим Івченко.Вечірні Вісті...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


20:01 Воскресенье 0 17 Svenska Dagbladet (Швеция): почему вокруг столько самонадеянных тупиц - «Наука» Легко смеяться над теми, кто переоценивает свои способности. Но эффект Даннинга-Крюгера касается нас всех, пишет автор шведской газеты. Вот почему в мире так много сбитых с толку, невежественных...
16:05 Воскресенье 0 14 Оккупанты накрыли минометным огнем позиции ВСУ под Золотым-4 - «Мир» Российско-оккупационные войска по состоянию на 12:00 воскресенья, 19 мая, дважды обстреляли позиции Объединенных сил на Донбассе. Об этом на брифинге сообщил спикер Минобороны подполковник Дмитрий...
16:05 Воскресенье 0 12 Военные Египта задержали танкер с 17 украинцами на борту - «Мир» У моряков забрали мобильные телефоны и запретили звонить в посольство и семьям В Египте военные удерживают грузовой танкер с нефтью. На борту судна находятся 17 украинцев. Об этом заявил капитан...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх