NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:40 Вторник 0 56
23-04-2019, 12:40

Вадим Івченко: Одним з перших кроків президента Зеленського має бути викриття корупційних схем в силових відомствах - «Мир»

В Гонконге начались новые массовые протесты - «Мир»..

На новую антиправительственную акцию протеста в центре...
23-04-2019, 12:40
Вадим Івченко: Одним з перших кроків президента Зеленського має бути викриття корупційних схем в силових відомствах - «Мир»

Українці обрали нового президента попри масштабну передвиборчу кампанію Порошенка під гаслом «Армія. Мова. Віра» через те, що за парадними фасадами бачили корупцію, мародерство й провали реформ.


Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат України від «Батьківщини» Вадим Івченко.


«Люди знають кожному ціну. Вони сьогодні зробили вибір проти тієї політики, тих маніпуляцій та фасадів досягнень Петра Порошенка, які було виплеснуто на наше телебачення. З однієї сторони, це безвіз - разом з вами і разом з нами всіма, це Томос, це безпосередньо євроінтеграція. З іншої - це корупція, мародерство і тотальна безвідповідальність правоохоронних органів та непритягнення до відповідальності тих, хто займався рейдерством. В тому числі мова йде про провал реформи судової системи», - зазначив парламентар.


Він констатував, що люди бачили не тільки фасад, а й проблеми, які накопичилися в країні за 5 років, та невиконання передвиборчих обіцянок з боку Порошенка. На його думку, за виключенням зовнішньополітичної діяльності, інші дії чинного президента можна вважати провальними. Тому новому президенту вкрай необхідно дотримуватись своїх обіцянок. Одним з перших кроків має бути викриття корупційних схем у силових відомствах.


«Президент Зеленський має доручити провести аудит в Міністерстві оборони, СБУ, Генпрокуратурі і показати всі ці схеми, де крали, як крали й кого притягували до відповідальності. Це буде його кампанія щодо виконання передвиборчих обіцянок. Я більше ніж впевнений, що це буде робитися», - підсумував Вадим Івченко.Вечірні Вісті...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


12:00 Понедельник 0 17 New Yorker (США): а если жизнь зародилась не на Земле? - «Наука» Марсоход «Кьюриосити» недавно обнаружил на Марсе метан, который может свидетельствовать о наличии там форм жизни. Означает ли это, что мы оказались на пороге обнаружения жизни на Марсе? Профессор в...
00:54 Понедельник 0 33 The New York Times (США): из-за санкций против России и Северной Кореи крошечная Латвия сделалась объектом критики США - «ЭКОНОМИКА» Недавние скандалы, в центре которых оказались скандинавские банки Swedbank и Danske Bank, выявили новые случаи утечки значительных сумм подозрительных денег через страны Балтии, в том числе через...
16:49 Воскресенье 0 46 На Донбассе группа военных подорвалась на мине, есть погибшие - «Мир» В результате взрыва погибли двое военных Возле населенного пункта Счастье (Луганская область) подорвались на неизвестном взрывном устройстве двое военнослужащих, которые впоследствии скончались, еще...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх