NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
20:49 Среда 0 41
17-07-2019, 20:49

Президент вніс у Раду законопроект про незаконне збагачення - «Мир»

В прокат вийшло сімейне фенетезі «Поліна і таємниця..

Фільм розповідає історію дівчинки Поліни, яка нічого не...
17-07-2019, 20:49
Президент вніс у Раду законопроект про незаконне збагачення - «Мир»

Володимир Зеленський подав на розгляд Верховної Ради проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів».


Документ №10461 зареєстрований 17 липня 2019 року і розміщений на офіційному сайті Верховної Ради. Наразі текст законопроекту відсутній.


Проект закону визначено президентом як невідкладний. Наразі його передали на розгляд керівництву. Головним для розгляду визначений Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради.


Володимир Зеленський також звернувся до спікера Верховної Ради Андрія Парубія з проханням скликати на 18 липня позачергове засідання парламентудля ухвалення цього, та кількох інших невідкладних законопроектів.


Нагадаємо, 3 червня у парламенті вже реєструвався законопроект №10358 Зеленського щодо незаконного збагачення. За ним, якщо особа, уповноважена на виконання функцій держави або місцевого самоврядування заволодіє активами, вартість яких перевищує його доходи на більш ніж 12 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, їй загрожує позбавлення волі від 5 до 10 років. Однак депутати відмовилися внести законопроект до порядку денного.


ua.news
...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


04:39 Суббота 0 21 IntelliNews (Германия): Россия постепенно начинает осваивать переработку пластика - «ЭКОНОМИКА» Автор на примере компании Сибур, крупнейшего российского производителя нефтехимической продукции, рассказывает об увеличении внимания в стране к вопросам экологии, снижению вредных выбросов в...
16:07 Пятница 0 24 В прокат вийшло сімейне фенетезі «Поліна і таємниця кіностудії» - «Мир» Фільм розповідає історію дівчинки Поліни, яка нічого не знає про своє минуле і долю батьків. Вона живе в будинку зі злою тіткою і двоюрідним братом, які таємно планують позбутися дівчинки в день її...
08:53 Пятница 0 52 Микропластик в питьевой воде не угрожает здоровью людей — ВОЗ - «Новости дня» Над Землей нависла серьезная угроза. Горы полиэтиленовых пакетов и пластиковых бутылок повсюду, но их угроза меркнет перед заявлением ученых об обнаружении микропластика в питьевой воде. Всемирная...
20:01 Четверг 0 48 The New York Times (США): проблемы Германии отразились на всем мире - «ЭКОНОМИКА» Экономика страдает из-за одержимости долгом. Около 2010 года политики и эксперты подхватили лихорадку жесткой экономии в тяжелой форме, считает автор. Они утратили интерес к борьбе с безработицей и...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх