NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:07 Среда 0 60
20-03-2019, 18:07

Президент Порошенко побудував свою виборчу кампанію на брехні і підкупі, - Сергій Соболєв - «Политика»

Скотленд-Ярд не допустит блокировки работы аэропорта..

Протестующие в Лондоне защитники экологии ранее заявили,...
20-03-2019, 18:07

Президент Петро Порошенко побудував свою виборчу кампанію на тотальній брехні. Це яскраво доводить рішення Печерського райсуду суду м. Києва, який задовільнив позов кандидата у Президенти Юлії Тимошенко до керівника фракції «БПП» у парламенті та визнав, що Артур Герасимов розповсюджує недостовірну інформацію про лідера «Батьківщини».


Про це заявив з парламентської трибуни перший заступник Голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв.


«Один базікало у цьому залі визнаний брехуном стосовно поширення неправдивої інформації щодо Юлі Тимошенко. Це підтвердження того, на чому побудував свою кампанію нинішній президент: брехня і ще раз брехня!» - наголосив депутат.


Влада веде нечесну кампанію ще не фоні тотального зубожіння людей, додав Сергій Соболєв.


«Виявляється, за 20 доларів можна змінити волевиявлення громадян. Ви можете уявити до якого стану треба було довести громадян власної держави», - обурився парламентар.


За словами Сергія Соболєва, також з'явилася інформація, що у низці областей безробітні люди залучаються до соціальної праці з роздачі листівок, у яких мова йде, мовляв, «як гарно працює президент».


І на це все використовують бюджетні ресурси, зауважив заступник Голови фракції «Батьківщина».


«Ще в такий спосіб залучають і безробітних, які завдяки саме цій владі втратили роботу, до того, щоб прямо займатися підкупом. І все це відбуваються на фоні тотального провалу в боротьбі з корупцією серед усіх правоохоронних органів України. Виявляється, навіть злочини «на крові» стають не злочинами і ці справи не передаються до суду, а стають черговим способом відмивання і відбілювання чинної влади», - зазначив Сергій Соболєв.


ba.org.ua...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


21:38 Суббота 0 0 Основатель лектория «Прямая речь» рассказала о состоянии Быкова - «Политика» Врачи отмечают положительную динамику в состоянии его здоровья Facebook Большакова отметила, что врачи отмечают положительную динамику в состоянии здоровья публициста. Ранее о небольших улучшениях в...
21:37 Суббота 0 0 Собянин рассказал о планах обновления трамвайного парка столицы - «Политика» По словам мэра Москвы, к 2024 году парк трамваев будет полностью обновлен Москва, 20 апреля - АиФ-Москва.[/b] Парк трамваев в Москве будет полностью обновлен к 2024 году, заявил мэр столицы......
21:37 Суббота 0 0 В Крыму ожидают роста торгового оборота между РФ и Сирией до 150 тыс. т - «Политика» Такой показатель должен быть достигнут до конца 2019 года ТАСС. Также определены позиции по цитрусовым, оливковому маслу, мрамору и граниту, сказал Аксенов. Напомним, V Ялтинский международный...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх