NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:07 Среда 0 66
20-03-2019, 18:07

Президент Порошенко побудував свою виборчу кампанію на брехні і підкупі, - Сергій Соболєв - «Политика»

20-03-2019, 18:07

Президент Петро Порошенко побудував свою виборчу кампанію на тотальній брехні. Це яскраво доводить рішення Печерського райсуду суду м. Києва, який задовільнив позов кандидата у Президенти Юлії Тимошенко до керівника фракції «БПП» у парламенті та визнав, що Артур Герасимов розповсюджує недостовірну інформацію про лідера «Батьківщини».


Про це заявив з парламентської трибуни перший заступник Голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв.


«Один базікало у цьому залі визнаний брехуном стосовно поширення неправдивої інформації щодо Юлі Тимошенко. Це підтвердження того, на чому побудував свою кампанію нинішній президент: брехня і ще раз брехня!» - наголосив депутат.


Влада веде нечесну кампанію ще не фоні тотального зубожіння людей, додав Сергій Соболєв.


«Виявляється, за 20 доларів можна змінити волевиявлення громадян. Ви можете уявити до якого стану треба було довести громадян власної держави», - обурився парламентар.


За словами Сергія Соболєва, також з'явилася інформація, що у низці областей безробітні люди залучаються до соціальної праці з роздачі листівок, у яких мова йде, мовляв, «як гарно працює президент».


І на це все використовують бюджетні ресурси, зауважив заступник Голови фракції «Батьківщина».


«Ще в такий спосіб залучають і безробітних, які завдяки саме цій владі втратили роботу, до того, щоб прямо займатися підкупом. І все це відбуваються на фоні тотального провалу в боротьбі з корупцією серед усіх правоохоронних органів України. Виявляється, навіть злочини «на крові» стають не злочинами і ці справи не передаються до суду, а стають черговим способом відмивання і відбілювання чинної влади», - зазначив Сергій Соболєв.


ba.org.ua...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


04:44 Понедельник 0 43 Suddeutsche Zeitung (Германия): санкции необходимо переосмыслить - «Политика» Санкции, наложенные на Москву, не привели ни к миру на востоке Украины, ни к возврату Крыма. Но Путин — рассудительный человек. Может, пора переосмыслить эту политику? Таким вопросом задается Штефан...
04:44 Понедельник 0 41 Бывший премьер-министр Дании: то, что делают шведы, — чистое безумие (Nettavisen, Норвегия) - «Политика» «Прямой и откровенный» датчанин Андерс Фог Расмуссен, бывший генсек НАТО, в интервью норвежской «Неттависен» заявил, что европейцы дают русским все больше власти, и Россия скоро будет вертеть всем...
04:21 Понедельник 0 12 Первый рисунок Гогена продали на аукционе во Франции за 80 тысяч евро - «Политика» По мнению экспертов, этот рисунок опровергает теорию о том, что художник был самоучкой РИА Новости. Исследователи установили, что рисунок, на котором изображено швейцарское шале...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх