NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:41 Воскресенье 0 71
24-03-2019, 15:41

У президента кожного дня «зальот»… - «Политика»

Волкер о поддержке Украины: США здесь надолго -..

По словам спецпредставителя Госдепа, США продолжат...
24-03-2019, 15:41

Сьогоднішня метушня команди Порошенка нагадує мені білку з мультфільму «Льодовиковий період», яка намагалась затикати дірки, через які пробивалась вода. Тільки один отвір закрила - з'являється інший...


Тиждень тому герой України, політв'язень, дисидент, шанована в Україні людина, яка все життя виступала на захист прав та свобод громадян, заявив про те, що вважає Порошенка великим шахраєм, який завершив формування мафіозної системи в країні і вся його діяльність покликана викачувати з країни гроші.
Сьогодні ж історія шахрайства президента України знайшла чергове підтвердження. Відомий український письменник, Герой України Юрій Мушкетик заявив, що не підписував заяву на підтримку Петра Порошенкана майбутніх президентських виборах.


Нагадаю, що ця заява з'явилась у четвер і в ній автори «звернулися до українських громадян напередодні президентських виборів»... «Прошу не використовувати мене у боротьбі за посаду президента України. Я не давав згоди на використання мого імені у політичній заяві на підтримку Петра Порошенка» - каже він.


Зрозуміло, що людина, в якої немає жодних шансів виграти вибори, вже не вибирає методи. Але для всього є межа. Задіювати відомих і знаних людей в своїх брудних схемах і вважати що вони мовчатимуть - це вже якийсь діагноз!


Vadym Ivchenko,
Батьківщина


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


21:51 Воскресенье 0 0 Избирательные участки закрылись на выборах президента в Северной Македонии - «Политика» Явка избирателей составила около 34,42% и оказалась ниже, чем на предыдущих президентских выборах РИА Новости. В день выборов были открыты 3480 избирательных участков. Правом голоса в Северной...
21:50 Воскресенье 0 0 Минэнерго: качество поставляемой Белоруссии нефти скоро улучшится - «Политика» Ранее на участке нефтепровода «Дружба» было зафиксировано загрязнение нефти Москва, 21 апреля - АиФ-Москва.[/b] Качество нефти, поставляемой в направлении Белоруссии, будет улучшено в ближайшее......У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх