Завтра спостерігатимемо махання ручкою від зими, - синоптик - «Политика» » «Новости Дня»
Флорентина
Опубликовано: 00:22, 27 марта 2019
Политика / Украина

Завтра спостерігатимемо махання ручкою від зими, - синоптик - «Политика»

Завтра спостерігатимемо махання ручкою від зими, - синоптик - «Политика»
Завтра спостерігатимемо махання ручкою від зими, - синоптик - «Политика»

Хто змерз, не обурюйтесь. Ще трохи. Зима просто чемно притримується етикету, хоче по-людськи попрощатися, присісти на дорогу, погомоніти про якісь дрібниці, і тоді вже - на поїзд.


Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомила головний синоптик Opogode Наталка Діденко.
Тому завтра буде день якраз такого махання ручкою від зими - знову сильний вітер, мокрий сніг з дощем та похолодання вночі до +3-3, а вдень до +3+6 градусів. Лише на Сході та на південному сході України буде тепліше, +5+11 градусів, і мокрий сніг сюди не дійде, лише дощ.
У Києві завтра, у середу, один з останніх днів, коли можна "насолодитися" таким явищем, як какабека.
У столиці 27 березня - мокрий сніг з дощем, сильний вітер та максимально лише +4,+5 градусів.
Не поспішайте використовувати ненормативну лексику - це фактично один день.
З четверга погода почне вирівнюватися і вже кінець тижня засяє в Україні сонцем, синім небом і тепла погода нарешті підфарбує у нормальні кольори наші посинілі від холоду носи та щоки.




Вечірні Вісті


...
Цитирование статьи, картинки - фото скриншот - Rambler News Service.
Иллюстрация к статье - Яндекс. Картинки.
Есть вопросы. Напишите нам.
Общие правила  поведения на сайте.

Хто змерз, не обурюйтесь. Ще трохи. Зима просто чемно притримується етикету, хоче по-людськи попрощатися, присісти на дорогу, погомоніти про якісь дрібниці, і тоді вже - на поїзд. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомила головний синоптик Opogode Наталка Діденко. Тому завтра буде день якраз такого махання ручкою від зими - знову сильний вітер, мокрий сніг з дощем та похолодання вночі до 3-3, а вдень до 3 6 градусів. Лише на Сході та на південному сході України буде тепліше, 5 11 градусів, і мокрий сніг сюди не дійде, лише дощ. У Києві завтра, у середу, один з останніх днів, коли можна

Следующая похожая новость...
Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Обсудить (0)