Timmons
Опубликовано: 15:22, 18 апрель 2019
Политика / Украина

Сергій Власенко: Жоден кандидат у Президенти не відповідає викликам, що стоять перед державою - «Политика»

До другого туру президентських виборів потрапили люди, які не відповідають викликам, що стоять перед Україною. Про це заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Власенко сказав в інтерв'ю виданню...
Сергій Власенко: Жоден кандидат у Президенти не відповідає викликам, що стоять перед державою - «Политика»
Сергій Власенко: Жоден кандидат у Президенти не відповідає викликам, що стоять перед державою - «Политика»

До другого туру президентських виборів потрапили люди, які не відповідають викликам, що стоять перед Україною.


Про це заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Власенко сказав в інтерв'ю виданню «Главред».


Політик вкотре обурився тим, що українці, коли обирають керівника держави або політика найвищого рівня, роблять це не мозком, а емоціями, «чому ми живемо в коміксах та баночках з аналізами?».


«От у мене просте питання: чому коли ми обираємо лікаря для операції, ми не шукаємо дійсно геніального британського актора Х'ю Лорі, який зіграв доктора Хауса? Чому замість нього ми шукаємо людину з досвідом, яка робить такі операції мільйонами?» - риторично запитав заступник Голови партії.


Водночас Сергій Власенко наголосив: Юлія Тимошенко - єдиний кандидат, який надав цілісний комплексний план виведення країни із ситуації, в якій вона опинилася завдяки нинішній владі.


В ініційованому лідером «Батьківщини» та розробленому разом із кращими фахівцями різних галузей Новому курсі майже покроково говориться про те, як рухатися, наприклад, в питанні оподаткування, зміни пенсійного, земельного, аграрного законодавства, в питанні судоустрою, нагадав парламентарій.Народний депутат запевнив: команда «Батьківщини» в цьому плані є унікальною і єдиною в Україні.


«Це сплав досвіду і молодості, нових і досвідчених. Немає такої другої команди, при всій повазі до інших. У наступному році нам 20 років, такого шляху не пройшла жодна політична сила. Так, у нас є низка політичних сил, які порівняні за віком, зокрема, «Свобода». Але жодна політична партія не пройшла такого шляху, як ми», - заявив Сергій Власенко.ba.org.ua


...

Следующая похожая новость...
Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите
Обсудить (0)