NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:22 Четверг 0 24
18-04-2019, 15:22

Україна посіла 102 місце в рейтингу свободи ЗМІ - Репортери без кордонів - «Политика»

Кондитерские короли из Внуково. В усадьбе Изварино..

Газета «Мой район»: Внуково. Выпуск №2 В рамках программы...
18-04-2019, 15:22
Україна посіла 102 місце в рейтингу свободи ЗМІ - Репортери без кордонів - «Политика»

Україна цьогоріч посіла 102-ге місце у рейтингу свободи ЗМІ у світі, який склала міжнародна організація "Репортери без кордонів".


Це на одну позначку нижче порівняно з минулорічним показником, повідомляється на сайті організації.


"Вибори, що проводяться у 2019 році, підсилюють напруженість: почастішали погрози та напади, порушення конфіденційності джерел, стеження за журналістами-розслідувачами та маніпулювання новинами. У північно-східних районах, що контролюються сепаратистами, досі є закриті райони, куди не можуть потрапити критично налаштовані журналісти або іноземні спостерігачі", - йдеться у звіті.


Загалом організація оцінила рівень свободи ЗМІ у 180 країнах світу. Перше місце в індексі свободи ЗМІ вже третій рік поспіль посідає Норвегія. За нею слідують Фінляндія та Швеція. На останньому місці - Туркменістан.


"Репортери без кордонів" зафіксували погіршення ситуації зі свободою преси і в Росії. Цього року РФ посіла в індексі 149-те місце, також опустившись на одну сходинку порівняно з торішніми показниками.


ukrinform.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


20:38 Вторник 0 10 Законопроект про імпічмент обіцяють винести на обговорення - «Политика» Текст законопроекту про імпічмент президенту близький до завершення, але перед внесенням до Верховної Ради він буде поставлений на публічне обговорення. Про це заявив радник Володимира Зеленського,...
20:14 Вторник 0 9 Украина ввела антидемпинговые пошлины на импорт российского цемента - «Политика» Также пошлины сроком на пять лет вводятся на цемент из Молдавии и Белоруссии сообщает минэкономразвития страны. Также пошлины вводятся на цемент из Молдавии (94,46%) и Белоруссии (57,03%). Они...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх