NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:22 Четверг 0 31
18-04-2019, 15:22

Україна посіла 102 місце в рейтингу свободи ЗМІ - Репортери без кордонів - «Политика»

День виборів: перелік порушень - «Политика»..

«Батьківщина» оприлюднює факти порушень виборчого...
18-04-2019, 15:22
Україна посіла 102 місце в рейтингу свободи ЗМІ - Репортери без кордонів - «Политика»

Україна цьогоріч посіла 102-ге місце у рейтингу свободи ЗМІ у світі, який склала міжнародна організація "Репортери без кордонів".


Це на одну позначку нижче порівняно з минулорічним показником, повідомляється на сайті організації.


"Вибори, що проводяться у 2019 році, підсилюють напруженість: почастішали погрози та напади, порушення конфіденційності джерел, стеження за журналістами-розслідувачами та маніпулювання новинами. У північно-східних районах, що контролюються сепаратистами, досі є закриті райони, куди не можуть потрапити критично налаштовані журналісти або іноземні спостерігачі", - йдеться у звіті.


Загалом організація оцінила рівень свободи ЗМІ у 180 країнах світу. Перше місце в індексі свободи ЗМІ вже третій рік поспіль посідає Норвегія. За нею слідують Фінляндія та Швеція. На останньому місці - Туркменістан.


"Репортери без кордонів" зафіксували погіршення ситуації зі свободою преси і в Росії. Цього року РФ посіла в індексі 149-те місце, також опустившись на одну сходинку порівняно з торішніми показниками.


ukrinform.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


08:22 Понедельник 0 18 Иранский танкерный кризис: Ми-6 ищет следы причастности Путина к захвату британского судна (The Mirror, Великобритания) - «Политика» Cкандал c танкерами, в центре которого оказались Великобритания и Иран, обрастает удивительными подробностями. Несмотря на то, что именно Великобритания проявила агрессию, задержав в водах Гибралтара...
04:06 Понедельник 0 20 В ДНР заявили об очередном нарушении перемирия со стороны ВСУ - «Политика» Украинские силовики открыли огонь из минометов по населенному пункту в пригороде Ясиноватой РИА Новости со ссылкой на представителя ДНР в совместном центре по контролю и координации режима...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх