NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:02 Пятница 0 48
24-05-2019, 12:02

Юлія Тимошенко передала президенту документи, що дозволять знизити тарифи (відео) - «Политика»

Правительство Украины планирует уменьшить налоги -..

Премьер-министр отметил, что кабмин стремится эффективнее...
24-05-2019, 12:02
Юлія Тимошенко передала президенту документи, що дозволять знизити тарифи (відео) - «Политика»

Юлія Тимошенко передала Володимиру Зеленському розроблений її командою пакет указів і законів для зниження тарифів для населення, адже вважає це одним з перших важливих кроків, який має зробити новий президент.


Як зазначила лідер «Батьківщини» в ефірі програми «Право на владу» на 1+1, документи підготовлені її командою, згідно з чинним законодавством.


«Ми маємо можливість поправити ситуацію за декілька днів», - наголосила вона і додала, що люди мають відчути зміни вже сьогодні.


Так, план дій містить напрацьований проект указу про ведення вето, по суті, призупинення двох постанов уряду Володимира Гройсмана щодо необґрунтованого підвищення цін на газ.


«Якщо ці дві постанови зупиняються, ми автоматично повертаємось до ціни 4, 5 грн за кубометр», - переконана політик.


Окрім того, серед указів - призначення двох людей в НКРЕКП, яка встановлює тарифи.


«У президента є повноваження формувати НКРЕКП. Там зараз є 2 вакансії, які дають право впливати главі держави на процес справедливого встановлення тарифів. І тут є проекти указу про призначення тих людей, яких президент захоче бачити в цій системі», - пояснила Голова партії.


Третій важливий документ - проект закону, який вже зареєстрований в парламенті, пройшов комітет і включений до порядку денного. Він стосується передачі газу українського видобутку для споживання бюджетної сфери та на потреби населення, як це було до 2014 року.


Як наголосила Юлія Тимошенко, вона передає всі ці напрацювання своєї команди президенту, де «порахована кожна цифра, щоб не завдати збитків доходам бюджету».
ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


20:52 Понедельник 0 19 Борис Титов: Нет, это не анекдот... Это краткое изложение уголовного дела в 17 томах - «Политика» Уполномоченный при президенте РФ по защите прав предпринимателей, лидер "Партии Роста" Борис Титов в своем Facebook рассказал больше похожую на анекдот историю дела против директора "Аэропорта...
20:46 Понедельник 0 8 Financial Times (Великобритания): Запад не может просто закрыть глаза на агрессию Владимира Путина - «Политика» Президенту Франции Макрону следует проявлять осторожность в своих инициативах в отношении Москвы, вежливо «напоминает» французскому лидеру редакционная передовица. Просто блестящий образец...
20:46 Понедельник 0 8 Wall Street Journal (США): российско-китайский альянс? Не делайте на него ставку - «Политика» Авторы, преподаватели военной академии в США, фиксируют приятный для себя факт: студенты в Китае и России не интересуются дружбой РФ и КНР. По опросам, они ориентируются на США, веря в «американскую...
20:44 Понедельник 0 7 The Guardian (Великобритания): «Меня хотело убрать могущественнейшее правительство в мире» - «Политика» Человек, чьи откровения о шпионаже на государственном уровне потрясли мир, дал «Гардиан» эксклюзивное интервью в Москве о своей новой жизни и будущих заботах. В июне 2013 года Эдвард Сноуден...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх