Кирилл
Опубликовано: 16:01, 27 май 2019
Политика / Украина

«Батьківщина» голосуватиме за відставку Володимира Гройсмана - «Политика»

Чинний уряд має негайно піти у відставку. Про це заявила Юлія Тимошенко під час брифінгу у Верховній Раді. За її словами, фракція «Батьківщини» неодноразово в останні роки розповідала, наскільки...
«Батьківщина» голосуватиме за відставку Володимира Гройсмана - «Политика»
«Батьківщина» голосуватиме за відставку Володимира Гройсмана - «Политика»

Чинний уряд має негайно піти у відставку. Про це заявила Юлія Тимошенко під час брифінгу у Верховній Раді.


За її словами, фракція «Батьківщини» неодноразово в останні роки розповідала, наскільки неефективною є робота уряду Володимира Гройсмана. Зокрема, політик звернула увагу на те, що за 5 років номінальний ВВП в доларовому обчисленні впав в 1,4 раза.


«Це означає, що економіка летить в прірву. Це той рівень життя, який люди щодня відчувають», - обурилась Голова партії.


Водночас лідер «Батьківщини» зауважила: «Якщо хтось думає, що може подати заяву про відставку і це знімає відповідальність за все, що робили з країною за останні роки, то не вийде».Юлія Тимошенко переконана, що і міністри, і очільник уряду відповідальні за тарифи, за нікчемні зарплати та пенсії, і за те, що більшість людей сьогодні отримують доходи, менші за мінімальний прожитковий рівень.


«Вони відповідають за руйнацію економіки, знищення середнього класу, корупцію в таких масштабах, яку, я вірю, розслідуватимуть нові керівники держави. Саме тому я вважаю, що цей уряд має піти у відставку негайно», - підсумувала Голова партії.


ba.org.ua


...

Следующая похожая новость...

Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите
Обсудить (0)