Вадим Івченко: Проект Держбюджету на 2020 рік — це пріоритети влади - «Политика»


Проект Державного бюджету на 2020 рік - це не лише макропоказники, це філософія, пріоритети, які ставить перед собою уряд та президент.
Там не має бути декларативних речей, а мають бути реальні завдання для влади - підняття соціальних стандартів (мінімальної заробітної плати, мінімальної пенсії) на таку-то кількість відсотків, зменшення тарифів на певну кількість відсотків, будівництво доріг - з зазначенням кількості кілометрів.
І через рік ми зможемо з цих показників зробити висновок - на скільки уряд виконав свої обіцянки та виходячи з цього чи продовжити їх роботу, чи звільнити.
Що ж ми побачили в цьому бюджеті? Ті ж показники, які подавав Гройсман і Яценюк. І майже жодної конкретики...
Представники уряду кажуть, що не встигли підготувати. Можливо, потрібно все ж його повернути назад та дати їм більше часу для того, аби ця конкретика в ньому з'явилась?
Вадим Івченко, народний депутат від «Батьківщина», =68.ARA14o_-TDoOqBAietz5rm3DvMEN-U27Fs3JQc8XVX3NSDX-r-PQGO0V0WiWvI3We1kM8_tsGxaxhsLWyOz-cIVfEuQyPLLRAu5dUvM8mFwvxWTzdOe_Hvk43fNaoU3iHGYb9HUH_uy8mOUTQAp9bGxCNAdvwCKkLbbfRKkcSuoVWqJqtUzKhlAmMbdoFrMDjCYboBoo_UpM7gdK6C3Y7D2HHF1xQfiBnwUPfjxDj0w90Zss1gjjA1vSFKMipr6gsGS_nS4TG2Xl10U2CrkU6yLnfdHNFdyH5LWINSRSjDvFU9IUnLIVwMeMAStbCl19emxZOshtDgBv1LpTWwTz92aQQawvjBCHKuE&__tn__=-R]Facebook
...
Следующая похожая новость...