NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:05 Среда 0 64
13-03-2019, 18:05

Борис Тарасюк: Юлія Тимошенко має свою програму щодо деокупації та реінтеграції Донбасу і Криму - «Общество»

Саудовская Аравия созвала внеочередной саммит лидеров..

Саммит созван на фоне обострения в Персидском заливе Король...
13-03-2019, 18:05

ВО «Батьківщина» завжди виступала і виступає за курс на членство в НАТО і Європейському Союзі. ВО «Батьківщина» і наш кандидат Юлія Тимошенко має свою програму щодо деокупації та реінтеграції Донбасу і Криму.


Про це під час круглого столу на тему «Іспит на державність. Повернення Донбасу й Криму та курс на ЄС і НАТО в програмах кандидатів в президенти-2019» сказав народний депутат, заступник голови партії ВО «Батьківщина» Борис Тарасюк.


У травні 2014 року, коли чинний президент Порошенко тільки йшов на вибори, він заявляв, що Україна не може бути членом НАТО, наводячи неіснуючі аргументи. Зокрема, посилався на Статут НАТО, якого не існує в природі, або що «країна у стані війни не може бути членом НАТО», про що не зазначається у Вашингтонському договорі про створення НАТО.


У 2014 році Порошенко вніс пропозиції щодо НАТО, але формулювання було значно далі від реального курсу, який він з Юлією Тимошенко пропонували у листопаді 2014 року.


Наша формула була простою - повторити те, що було схвалено Верховною Радою України 19 червня 2003 року, а саме: курс на членство в НАТО. Натомість президент вніс свої пропозиції, які були проголосовані, і які містили не «чистий курс на членство в НАТО», а мали положення про необхідність набуття критеріїв для набуття членства в НАТО. Таке формулювання не наблизило нас до поставленої мети.


І лише у результаті політичних маневрів, у червні 2017 року, було повернуто формулювання про курс на членство в НАТО, який ми пропонували з Юлією Тимошенко у 2014 році, але час вже було втрачено.


Необхідно аналізувати не лише програми кандидатів у президенти, деякі з яких були написані під вибори, і які є фактично передвиборчими обіцянками, за якими не стоїть досвід та історія реалізації курсу на членство в НАТО і ЄС.


І саме «Батьківщина» належить до сім'ї Європейської народної партії, найбільш потужної політичної сили в Європейському Парламенті, яка саме і займається Європейським Союзом.


ba.org.ua...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


20:44 Понедельник 0 11 В мире идёт настоящая охота за трудовые ресурсы, - эксперт - «Общество» В мире идёт настоящая охота за трудовые ресурсы. При этом эта охота идёт за качественные, высокообразованные трудовые ресурсы, что без лишнего преувеличения создают экономики развитых стран. Об...
16:46 Понедельник 0 19 Юлія Тимошенко: Я вірю, що зміни, на які чекають люди, розпочинаються - «Общество» Верховна Рада «напрацювала» на дострокові вибори, не приймаючи необхідні для країни закони. Саме тому «Батьківщина» готова до них і, без сумніву, візьме участь. Про це написала Юлія Тимошенко на...
12:25 Понедельник 0 20 RSI (Швейцария): Швейцария не смогла помешать России - «Общество» Швейцария не смогла избежать второго поражения на чемпионате мира по хоккею. После поражения от Швеции они проиграли и россиянам со счетом 0:3. У Швейцарии было несколько моментов, чтобы огорчить...
12:25 Понедельник 0 11 Пытают утюгом, вырывают ногти и жестоко убивают: на украинских фермеров устроили охоту (Обозреватель, Украина) - «Общество» На Украине открылась «охота» на фермеров. Теперь у них не только отнимают урожай, жгут технику, нападают на дома, а и избивают их, пытают и жестоко убивают. Владельцы фермерских хозяйств вынуждены...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх