NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:05 Среда 0 45
13-03-2019, 18:05

Борис Тарасюк: Юлія Тимошенко має свою програму щодо деокупації та реінтеграції Донбасу і Криму - «Общество»

Смерть Лесина помешала испанскому расследованию -..

Накануне загадочной гибели российского экс-министра печати...
13-03-2019, 18:05

ВО «Батьківщина» завжди виступала і виступає за курс на членство в НАТО і Європейському Союзі. ВО «Батьківщина» і наш кандидат Юлія Тимошенко має свою програму щодо деокупації та реінтеграції Донбасу і Криму.


Про це під час круглого столу на тему «Іспит на державність. Повернення Донбасу й Криму та курс на ЄС і НАТО в програмах кандидатів в президенти-2019» сказав народний депутат, заступник голови партії ВО «Батьківщина» Борис Тарасюк.


У травні 2014 року, коли чинний президент Порошенко тільки йшов на вибори, він заявляв, що Україна не може бути членом НАТО, наводячи неіснуючі аргументи. Зокрема, посилався на Статут НАТО, якого не існує в природі, або що «країна у стані війни не може бути членом НАТО», про що не зазначається у Вашингтонському договорі про створення НАТО.


У 2014 році Порошенко вніс пропозиції щодо НАТО, але формулювання було значно далі від реального курсу, який він з Юлією Тимошенко пропонували у листопаді 2014 року.


Наша формула була простою - повторити те, що було схвалено Верховною Радою України 19 червня 2003 року, а саме: курс на членство в НАТО. Натомість президент вніс свої пропозиції, які були проголосовані, і які містили не «чистий курс на членство в НАТО», а мали положення про необхідність набуття критеріїв для набуття членства в НАТО. Таке формулювання не наблизило нас до поставленої мети.


І лише у результаті політичних маневрів, у червні 2017 року, було повернуто формулювання про курс на членство в НАТО, який ми пропонували з Юлією Тимошенко у 2014 році, але час вже було втрачено.


Необхідно аналізувати не лише програми кандидатів у президенти, деякі з яких були написані під вибори, і які є фактично передвиборчими обіцянками, за якими не стоїть досвід та історія реалізації курсу на членство в НАТО і ЄС.


І саме «Батьківщина» належить до сім'ї Європейської народної партії, найбільш потужної політичної сили в Європейському Парламенті, яка саме і займається Європейським Союзом.


ba.org.ua...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


15:16 Среда 0 0 «РН-Пурнефтегаз» поддержал праздник в национальной ненецкой деревне Фото: Роснефть ПУРОВСКИЙ РАЙОН, 20 марта, . В деревне Харампур Пуровского района состоялся День оленевода. В деревне Харампур прошли юбилейные состязания, посвященные 30-летию со дня образования...
15:15 Среда 0 0 Жительница челябинского поселка превратила жизнь маленького пасынка в ад Фото: Pixabay.com. ЧЕЛЯБИНСК, 20 марта, . За истязание мальчика жительница Каслинского района отправилась в тюрьму на три года. 50-летняя женщина девять дней издевалась над 8-летним ребенком своего...
15:15 Среда 0 0 Дана Борисова боится стать следующей жертвой проклятия «Последнего героя» Фото: Instagram Даны Борисовой МОСКВА, 20 марта, . Экс-телеведущая призналась, что за последние 2 дня несколько раз вызывала на дом неотложку из-за переживаний. Дана Борисова боится стать следующей...
15:13 Среда 0 0 Бастрыкин обиделся на шутки про лупу и предложил снимать звездное небо на планшет Фото: Следственный комитет МОСКВА, 20 марта, . Гневный пост глава Следственного комитета опубликовал на личной странице во «Вконтакте». Глава федерального Следственного комитета Александр Бастрыкин...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх