NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:37 Пятница 0 92
15-03-2019, 15:37

Соціологічні дослідження, які публікують на замовлення Адміністрації президента з січня 2019 року, вже давно не викликають довіри серед українців, - політолог - «Общество»

Tages-Anzeiger (Швейцария): два поражения, которые не..

На хоккейном ЧМ в Братиславе русские торопятся побеждать,...
15-03-2019, 15:37

На жаль, соціологічні дослідження, які публікують на замовлення Адміністрації президента з січня 2019 року, вже давно не викликають довіру серед українців. Тому завжди цікаво проаналізувати альтернативну соціологію, на яку не впливає Порошенко.


У п'ятницю «Батьківщина» презентувала мабуть найбільше в історії країни дослідження думок 2, 5 млн українців (методом таємного анкетування) щодо майбутнього голосування на виборах, яке протягом місяця проводили активісти партії по всіх регіонах. Для порівняння вибірка соціологічних компаній становить здебільшого 2 (!) тисячі опитуваних.


І ось які були отримані результати. У другий тур президентських виборів проходять Тимошенко (32%) та Зеленський (21%). А далі Тимошенко перемагає артиста із відривом 10% (50, 53% проти 40,55%). Якщо якимось дивом у другий тур потрапить Порошенко, то Тимошенко виграє у нього із відривом ще вище - майже 30%.


Довіру до цих результатів викликає той факт, що на останніх хвилях виборів у ОТГ «Батьківщина» (а отже - Тимошенко) має реальний результат більше 30%.


Які висновки можна зробити із соціології, яка не співпадає із «соціологією влади», якою нас годують з січня місяця?


По-перше, у Порошенко не має шансів бути у другому турі виборів чесним шляхом. Тільки за допомогою фальсифікацій.


По-друге, перший тур є вирішальним для українців і потребує максимальної мобілізації. Чим більше людей прийде проголосувати проти цієї влади 31 березня, тим менше можливостей для фальсифікації виборів на користь Порошенко.


І головне. Українці повинні розуміти, що у Порошенко мріють у другому турі розіграти партію із Зеленським, як слабким і найбільш зручним супротивником. Проте, якщо дивитися на реальну соціологію, самого Порошенко там не буде. І в першу чергу - цьому допоможуть українці 31 березня...


Дмитрий Корнейчук


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


20:09 Вторник 0 0 Избитый командиром ОМОНовец рассказал на суде подробности драки Фото: социальные сети Ивана Голинея ТЮМЕНЬ, 21 мая, . Юноша признался, что в момент начала спарринга на нем не было шлема.Новобранец тюменского ОМОНа Иван Голиней рассказал, что именно происходило с...
20:08 Вторник 0 0 В Екатеринбурге депутат обратился в прокуратуру из-за дорожного апокалипсиса на ЖБИ Фото: сайт екатеринбург.рф ЕКАТЕРИНБУРГ, 21 мая, . Из-за ремонта моста в сторону ЖБИ город встал в километровые пробки. Депутата Госдумы Дмитрия Ионина насторожили сроки ремонта моста по улице...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх