NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:37 Пятница 0 79
15-03-2019, 15:37

Соціологічні дослідження, які публікують на замовлення Адміністрації президента з січня 2019 року, вже давно не викликають довіри серед українців, - політолог - «Общество»

Многие американцы этого не знают: кто такой Дядя Сэм?..

«Ты нужен мне для армии Соединённых Штатов» — кажется, нет...
15-03-2019, 15:37

На жаль, соціологічні дослідження, які публікують на замовлення Адміністрації президента з січня 2019 року, вже давно не викликають довіру серед українців. Тому завжди цікаво проаналізувати альтернативну соціологію, на яку не впливає Порошенко.


У п'ятницю «Батьківщина» презентувала мабуть найбільше в історії країни дослідження думок 2, 5 млн українців (методом таємного анкетування) щодо майбутнього голосування на виборах, яке протягом місяця проводили активісти партії по всіх регіонах. Для порівняння вибірка соціологічних компаній становить здебільшого 2 (!) тисячі опитуваних.


І ось які були отримані результати. У другий тур президентських виборів проходять Тимошенко (32%) та Зеленський (21%). А далі Тимошенко перемагає артиста із відривом 10% (50, 53% проти 40,55%). Якщо якимось дивом у другий тур потрапить Порошенко, то Тимошенко виграє у нього із відривом ще вище - майже 30%.


Довіру до цих результатів викликає той факт, що на останніх хвилях виборів у ОТГ «Батьківщина» (а отже - Тимошенко) має реальний результат більше 30%.


Які висновки можна зробити із соціології, яка не співпадає із «соціологією влади», якою нас годують з січня місяця?


По-перше, у Порошенко не має шансів бути у другому турі виборів чесним шляхом. Тільки за допомогою фальсифікацій.


По-друге, перший тур є вирішальним для українців і потребує максимальної мобілізації. Чим більше людей прийде проголосувати проти цієї влади 31 березня, тим менше можливостей для фальсифікації виборів на користь Порошенко.


І головне. Українці повинні розуміти, що у Порошенко мріють у другому турі розіграти партію із Зеленським, як слабким і найбільш зручним супротивником. Проте, якщо дивитися на реальну соціологію, самого Порошенко там не буде. І в першу чергу - цьому допоможуть українці 31 березня...


Дмитрий Корнейчук


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:19 Вторник 0 22 Yle (Финляндия): российское государство клятвенно обещает повысить уровень жизни — но голодные дети выстраиваются в очередь за бесплатной едой - «Общество» Финская газета пишет о благотворительном проекте в Петрозаводске. Там вот уже двадцать лет работает бесплатная кухня для малоимущих, кормят и детей, и стариков. Кухня существует на пожертвования,...
00:19 Вторник 0 20 Folha (Бразилия): в Крыму Путин одерживает победу в религиозном конфликте между Россией и Украиной - «Общество» Места паломничества в Крыму, оказавшиеся под контролем России, служат для президента Путина своеобразным козырем, считает автор статьи в бразильской газете. Присоединив Крым, Россия одержала победу в...
21:40 Понедельник 0 30 Жители Якутска вышли на митинг против мигрантов после изнасилования женщины Фото: Типичный Якутск ЯКУТСК, 18 марта, . Разгонять недовольных горожан полицейские не спешили.Жители Якутска вышли на несанкционированный митинг с требованием выслать из города мигрантов после...
21:40 Понедельник 0 30 Житель Челябинска украл деньги у старушки, представившись ее сыном Фото: УралПолит.ру/Евгений Поторочин ЧЕЛЯБИНСК, 18 марта, . В Челябинской области задержан мужчина, обманом похитивший деньги у пенсионерки. Злоумышленник, ранее судимый за грабеж, позвонил пожилой...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх