Ramacey
Опубликовано: 15:21, 29 марта 2019
Общество / Украина

Юрій Одарченко: За рахунок бюджетних коштів Порошенко намагається купити перемогу в Херсоні - «Общество»

В останні дні виборчої кампанії херсонці масово отримують листи від міської комплексної програми соціального захисту, в яких повідомляється про можливість отримати допомогу в розмірі 1500 гривень завдяки реформі...
Юрій Одарченко: За рахунок бюджетних коштів Порошенко намагається купити перемогу в Херсоні - «Общество»
Юрій Одарченко: За рахунок бюджетних коштів Порошенко намагається купити перемогу в Херсоні - «Общество»

В останні дні виборчої кампанії херсонці масово отримують листи від міської комплексної програми соціального захисту, в яких повідомляється про можливість отримати допомогу в розмірі 1500 гривень завдяки реформі Петра Порошенка.


Про це повідомив народний депутат України від фракції «Батьківщина» Юрій Одарченко під стінами міської ради Херсона.


«На наше переконання, це грубий, демонстративний підкуп виборців за рахунок міського бюджету», - заявив політик.


Парламентарій нагадав, що у міському бюджеті Херсона закладено 20 млн грн на допомогу малозабезпеченим громадянам. Але механізм отримання цих коштів був відсутній.


«Раніше для того, щоб отримати соціальну допомогу від міста, треба було пройти певну процедуру: подати заяву та документи про матеріальний стан. Зараз херсонцям просто грубо роздають кошти для того, щоб на виборах Президента України вони віддали свій голос за Петра Порошенка», - обурений Юрій Одарченко.


Народний депутат від «Батьківщини» розповів, що він звернувся з офіційним запитом до управління соціального захисту з вимогою надати відомості про кількість людей, які потребують соціальної допомоги.


«Після отримання відповіді від управління соціального захисту ми з'ясували, що кількість людей, які потребують соціальної допомоги, набагато більша, ніж сума виділених коштів. Тобто отримати так звану соціальну допомогу від Порошенка можуть лише 13 тисяч херсонців замість заявлених 17 тисяч», - повідомив політик.


Юрій Одарченко звернувся до Міністерства внутрішніх справ з вимогою порушити кримінальну справу проти підкупу виборців з боку міської влади задля забезпечення перемоги на президентських виборах Петра Порошенка.


ba.org.ua


...

Следующая похожая новость...
Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Обсудить (0)