NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
21:01 Среда 0 378
20-02-2019, 21:01

Григорій Немиря представив у Лондоні основні положення програми Юлії Тимошенко - «Автоновости»

20-02-2019, 21:01

Cьогодні в межах робочого візиту до Великої Британії заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря взяв участь у круглому столі Chatham House «Український форум» у Лондоні.


Політик представив основні положення програми Голови партії «Батьківщина», кандидата у Президенти України Юлії Тимошенко, окремо зупинившись на пріоритетах безпекової, зовнішньої та економічної політики.


Григорій Немиря також відповів на запитання експертів Chatham House та інших міжнародних аналітичних центрів. За підсумками його доповіді відбулася дискусія.


Нагадаємо, що Chatham House (The Royal Institute of International Affairs, Королівський інститут міжнародних відносин) - це неурядова організація, що розташована в Лондоні і займається дослідженням основних міжнародних питань та поточних справ.


ba.org.ua...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


16:39 Вторник 0 0 Теперь по факту ответственность «за экономику» ложиться на Зеленского, - эксперт - «Культура» Отставка Гройсмана после публичного требования Зеленского абсолютно логична. Никто не хочет рисковать прямым столкновением с популярным президентом. От этого больше минусов, чем плюсов. Об этом на......
16:25 Вторник 0 0 Юлія Тимошенко: Рішення про розпуск парламенту абсолютно правомірне - «Автоновости» Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу розповіла, як проходили консультації з новообраним президентом стосовно розпуску парламенту, а також пояснила, чому саме рішення про...
16:25 Вторник 0 0 Якщо новий парламент буде обраний за старою системою, то нічого не зміниться, - Юлія Тимошенко - «Автоновости» Перед розпуском парламенту потрібно провести позачергову сесію ВР, на якій прийняти зміни до виборчого законодавства, а також призначити силовиків за квотою президента, голову Нацбанку, та міністра...
16:25 Вторник 0 0 Юлія Тимошенко: Ми обрали нового Президента, тепер треба обрати нового прем’єра - «Автоновости» Прийдешні парламентські вибори - це не лише вибори депутатів та більшості у Верховній Раді, це, по суті, обрання прем'єр-міністра. Про це заявила Юлія Тимошенко за підсумками зустрічі із...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх