NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
21:01 Среда 0 368
20-02-2019, 21:01

Григорій Немиря представив у Лондоні основні положення програми Юлії Тимошенко - «Автоновости»

20-02-2019, 21:01

Cьогодні в межах робочого візиту до Великої Британії заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря взяв участь у круглому столі Chatham House «Український форум» у Лондоні.


Політик представив основні положення програми Голови партії «Батьківщина», кандидата у Президенти України Юлії Тимошенко, окремо зупинившись на пріоритетах безпекової, зовнішньої та економічної політики.


Григорій Немиря також відповів на запитання експертів Chatham House та інших міжнародних аналітичних центрів. За підсумками його доповіді відбулася дискусія.


Нагадаємо, що Chatham House (The Royal Institute of International Affairs, Королівський інститут міжнародних відносин) - це неурядова організація, що розташована в Лондоні і займається дослідженням основних міжнародних питань та поточних справ.


ba.org.ua...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


21:54 Четверг 0 2 США могут приостановить подготовку к поставке F-35 Турции - СМИ - «Экономика» Вашингтон вскоре может заморозить подготовительные меры для поставки в Турцию самолетов F-35. Об этом сообщает Reuters со ссылкой на американских чиновников. Как отмечается, Соединенные Штаты......
21:01 Четверг 0 70 В Бразилии задержали экс-президента по делу о коррупции - «Автоновости» Бывший президент Бразилии Мишел Тэмер задержан в рамках расследования уголовного дела о коррупции. В Бразилии правоохранители задержали бывшего президента страны Мишела Темера в рамках......У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх