MacDonald
Опубликовано: 15:42, 21 февраля 2019
Украина / Культура

Юлія Тимошенко: Треба максимально полегшити умови для ведення бізнесу - «Культура»

Про це Юлія Тимошенко сказала під час зустрічі з представниками ІТ-спільноти на першій в Україні та Східній Європі фабриці 3D-друку. Лідер «Батьківщини» зауважила, що замість того, щоб боротися...
Юлія Тимошенко: Треба максимально полегшити умови для ведення бізнесу - «Культура»

Про це Юлія Тимошенко сказала під час зустрічі з представниками ІТ-спільноти на першій в Україні та Східній Європі фабриці 3D-друку.


Лідер «Батьківщини» зауважила, що замість того, щоб боротися з офшорами і корупцією, влада Порошенка намагається «потрошити» перспективні галузі вітчизняної економіки. Абсолютно неприпустимими Юлія Тимошенко назвала владні ініціативи, які фактично запроваджують «презумпцію винуватості підприємця» і розширюють можливості чиновників займатися здирництвом під виглядом перевірок.


«Ми не допустимо цього. Ми об'єднуємо політичні сили в парламенті і поза ним, щоб зупинити цю вакханалію», - наголосила вона.


Для стимулювання інноваційного розвитку, переконана Юлія Тимошенко треба максимально полегшити умови для ведення бізнесу - спростити податки і зробити доступними кредити. Від кредитів під заставу, що більше нагадують середньовіччя, треба переходити до страхування кредитів.


Не менш важливо знизити ціну кредиту і подовжити його терміни. Саме в цьому і полягає суть економічної стратегії нової влади, викладеної у Новому курсі України, наголосила Голова партії.


Представники ІТ-спільноти подарували Юлії Тимошенко зроблену з 3D принтері булаву, а також пригостили кавою з чашки, також зробленої на принтері.


ba.org.ua


...

Следующая похожая новость...
Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Обсудить (0)