NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:15 Пятница 0 70
1-03-2019, 12:15

Юлія Тимошенко: Для Порошенка війна – це біржа, на якій він заробляє свої статки - «Автоновости»

Кіт Харінгтон, Наталі Портман, Сьюзан Сарандон у..

8 серпня в український прокат вийде стрічка фильм Ксав'є...
1-03-2019, 12:15

Система влади, яка сьогодні існує в Україні, не дає можливості притягнути до відповідальності посадових осіб - усі пов'язані круговою порукою.


Про це Юлія Тимошенко заявила у прямому ефірі програми «Право на владу» на телеканалі 1+1, коментуючи журналістське розслідування, яке засвідчило: оточення Порошенка організувало постачання непридатних запасних частин для української армії з РФ за завищеними цінами.


Лідер «Батьківщини» обурилась тим, що частина цих корупційних оборудок проходила через підприємство, яке в той час належало президенту України - «Ленінська кузня».


Масштабне відмивання бюджетних ресурсів через підприємства гаранта відбувалось за спинами в українців, у той час, коли люди віддавали свої копійки, у вигляді військового податку, для фронту, перемоги, для наших військових.


Голова партії також зауважила, що не лише українці складали гроші на захист держави, інші країни направляли свої бюджети нашій держави як допомогу під час війни.


«Це не зупиняє людей, які бачать танки не як частину оборони України, а як товар. Війну бачать як біржу, на якій вони заробляють», - наголосила Юлія Тимошенко.


З огляду на це фракція «Батьківщина» у Верховній Раді ініціювала створення Тимчасової слідчої комісії щодо розслідування корупції Порошенка в оборонній галузі та організувала підписи за імпічмент президента, щоб мати можливість притягнути його до кримінальної відповідальності за зраду України та підрив обороноздатності.


Проте це розслідування, цей вибух, став тестом: чи працює в нашій державі система відповідальності посадових осіб за скоєні злочини або замах.


Як виявилось, система, яка є в країні, не дає притягнути до відповідальності, бо всі пов'язані круговою порукою. Про це свідчать ті факти, що парламент заблокував ухвалення рішення про ТСК, відмовив у реєстрації постанови та анулював листи для збору підписів за імпічмент.


Натомість, за одну годину було зареєстровано іншу постанову, що дає можливість розслідувати цю справу іншій ТСК, очолюваній депутатом БПП: «Усі по вертикалі пов'язані, вони всі - одне організоване злочинне угруповання».


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


16:47 Вторник 0 14 Юлія Тимошенко: Ми – не «електорат», а вільні громадяни вільної демократичної європейської України! - «Мир» «Сьогодні - 29 років з дня ухвалення Декларації про державний суверенітет України. У нас чомусь це свято не дуже шанують і часто навіть не згадують. Бо і не вихідний день, і не незалежність, а щось...
16:13 Вторник 0 11 Іван Крулько: Юридичний механізм для компенсації переплачених коштів за газ - «Культура» Єдина ціна на газ для населення та промисловості, яку встановив уряд у 2016 році постановою N315, «взята зі стелі». Вона незаконна, протиправна та економічно необґрунтована і зовсім не «ринкова», як...
16:13 Вторник 0 11 Юлія Тимошенко: В України має бути один пріоритет – освіта - «Культура» Розвиток освіти буде єдиним пріоритетом державної політики. До того ж, вона має бути доступною для всіх і не може залежати ні від заможності батьків, ні від того, де мешкає дитина. Саме тому...
16:13 Вторник 0 12 Место голосования перед выборами изменили более 230 тысяч избирателей - «Культура» Более 230 тысяч украинских граждан сменили место голосования перед внеочередными выборами в Верховную раду. Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на данные Государственного реестра избирателей. ......У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх