NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:13 Пятница 0 144
8-03-2019, 12:13

Юлія Тимошенко: Переможний мир в Україну принесуть переговори у форматі «Будапешт +» - «Экономика»

Врачи назвали самый смертоносный вид курения - «Спорт»..

Стало известно, какие сигареты самые опасные. ...
8-03-2019, 12:13

Новий формат переговорів «Будапешт плюс» - це шлях до миру в Україні. І новий президент одразу після виборів розпочне його запроваджувати.


Про це Юлія Тимошенко заявила під час програми «Право на владу» на телеканалі 1+1.


За її словами, Мінський переговорний процес зайшов у глухий кут і нам треба негайно міняти стратегію досягнення миру в Україні.


На переконання лідера «Батьківщини», чинній владі треба було одразу правильно організовувати дипломатичний процес: не йти на Мінські переговори, які посадили за стіл переговорів двох терористів, так званих «керівників ЛНР/ДНР», а звернутися до Будапештського меморандуму, підписаного у 1994 році, коли Україна відмовилася від третього за потужністю ядерного потенціалу світу в обмін на гарантії непорушності своїх кордонів.


Юлія Тимошенко зауважила, Будапештський меморандум - це невід'ємна частина міжнародного права, визнана світом, чого не скажеш про Мінські домовленості.


До того ж, переговорний процес у Мінському форматі, по суті, зупинений, сказала вона. І зауважила, що зустрічі на рівні лідерів в Нормандському форматі (брали участь лідери Німеччини, Франції, країни-агресора та України) не відбуваються 2,5 роки.


Лідер «Батьківщини» переконана, що в чинного президента немає шляху до миру, адже він говорить про безальтернативність Мінського формату.


Натомість команда Воєнного кабінету Юлії Тимошенко розробила покроковий план дій, що передбачатиме, окрім нового формату переговорів, побудову сильної армії, запровадження нового військового контракту, який зробить службу привабливою, щоб не було, як наприкінці 2018 року - «майже 30 тис. військових покинули армію», додала політик.


Окрім того, усі, хто збагачувався на війні, на крові, понесуть відповідальність, зауважила вона і нагадала про нещодавно оприлюднене розслідування щодо постачання президентом та його оточенням через «Ленінську кузню» Порошенка до України непридатних запасних частин з країни-агресора за завищеними цінами.


Юлія Тимошенко переконана: «Мир буде встановлено. І Донбас, і Крим буде повернуто. Ми як Україна, усі громадяни, які живуть в Криму та на Донбасі - єдиний народ».


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:26 Понедельник 0 14 NASA предложило всем желающим отправить свое имя на Марс - «Культура» Национальное управление по аэронавтике и исследованию космического пространства США опубликовало на своем сайте предложение ко всем желающим оставить свое имя на Красной планете. Достаточно...
00:00 Понедельник 0 15 Иран предложил арабским странам подписать пакт о ненападении - «Происшествия» Министр иностранных дел Ирана Джавад Зариф, находясь в Ираке, предложил арабским странам в регионе Персидского залива подписать пакт о ненападении. Об этом передает DW. Дипломат отметил,......
00:00 Понедельник 0 15 В США арестовали экс-менеджера Стэна Ли за жестокое обращение с создателем комиксов Marvel - «Происшествия» В США арестовали бывшего менеджера легендарного создателя комиксов Marvel Стэна Ли Кийю Морган. Мужчину обвинили в жестоком обращении со своим нанимателем, передает Аssociated Press. ......У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх