NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:13 Пятница 0 161
8-03-2019, 12:13

Юлія Тимошенко: Переможний мир в Україну принесуть переговори у форматі «Будапешт +» - «Экономика»

Украина выдвинула фильм о крымском татарине на "Оскар"..

Украинский Оскаровский комитет выдвинул на престижную...
8-03-2019, 12:13

Новий формат переговорів «Будапешт плюс» - це шлях до миру в Україні. І новий президент одразу після виборів розпочне його запроваджувати.


Про це Юлія Тимошенко заявила під час програми «Право на владу» на телеканалі 1+1.


За її словами, Мінський переговорний процес зайшов у глухий кут і нам треба негайно міняти стратегію досягнення миру в Україні.


На переконання лідера «Батьківщини», чинній владі треба було одразу правильно організовувати дипломатичний процес: не йти на Мінські переговори, які посадили за стіл переговорів двох терористів, так званих «керівників ЛНР/ДНР», а звернутися до Будапештського меморандуму, підписаного у 1994 році, коли Україна відмовилася від третього за потужністю ядерного потенціалу світу в обмін на гарантії непорушності своїх кордонів.


Юлія Тимошенко зауважила, Будапештський меморандум - це невід'ємна частина міжнародного права, визнана світом, чого не скажеш про Мінські домовленості.


До того ж, переговорний процес у Мінському форматі, по суті, зупинений, сказала вона. І зауважила, що зустрічі на рівні лідерів в Нормандському форматі (брали участь лідери Німеччини, Франції, країни-агресора та України) не відбуваються 2,5 роки.


Лідер «Батьківщини» переконана, що в чинного президента немає шляху до миру, адже він говорить про безальтернативність Мінського формату.


Натомість команда Воєнного кабінету Юлії Тимошенко розробила покроковий план дій, що передбачатиме, окрім нового формату переговорів, побудову сильної армії, запровадження нового військового контракту, який зробить службу привабливою, щоб не було, як наприкінці 2018 року - «майже 30 тис. військових покинули армію», додала політик.


Окрім того, усі, хто збагачувався на війні, на крові, понесуть відповідальність, зауважила вона і нагадала про нещодавно оприлюднене розслідування щодо постачання президентом та його оточенням через «Ленінську кузню» Порошенка до України непридатних запасних частин з країни-агресора за завищеними цінами.


Юлія Тимошенко переконана: «Мир буде встановлено. І Донбас, і Крим буде повернуто. Ми як Україна, усі громадяни, які живуть в Криму та на Донбасі - єдиний народ».


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


08:29 Понедельник 0 0 В Днепре укравший цепочку грабитель открыл огонь по полицейскому - «Экономика» В Днепре злоумышленник ранил полицейского во время задержания. Вор уже арестован. Об этом передает пресс-служба полиции Днепропетровской области. Инцидент произошел сегодня, 25 августа. В полицию...
08:29 Понедельник 0 1 Автомобилиста жестко проучили за курение на АЗС (видео) - «Экономика» Всем известно, что любая искра на заправке опасна, но, видимо, не все понимают, что простая сигарета может вызвать катастрофу. Молодого человека проучил сотрудник АЗС за халатное отношение к...
08:27 Понедельник 0 1 Проснувшаяся россиянка обнаружила в своей кровати труп без головы - «Экономика» Шокирующее убийство произошло в селе Алькино Похвистневского района Самарской области России. Об этом рассказывает местное издание pohvistnevo-inform.ru По данным журналистов два брата из села...
00:53 Понедельник 0 21 На дно Акабского залива опустили танки и вертолеты (видео) - «Мир» Теперь они станут частью подводного музея. В курортном иорданском городе Акаба создали подводный музей военной техники для привлечения иностранных туристов, сообщает oxu.az. Для этого на дно...
00:41 Понедельник 0 19 Во Франции врач-хирург за 30 лет изнасиловал более 200 детей - «Общество» 66-летнего хирурга подозревают в совершении насильственных действий сексуального характера в отношении 250 детей. Мужчину уже прозвали худшим педофилом за всю историю французского государства. ......У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх