NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:14 Пятница 0 201
15-03-2019, 18:14

Юлія Тимошенко: Наука та освіта забезпечать відродження України - «Происшествия»

В Мариуполе в недострое нашли труп - «Мир»..

В городе Мариуполь Донецкой области в одном из...
15-03-2019, 18:14

Наука, виховання та освіта - це той потенціал, що виведе Україну зі штучно створеної чинною владою кризи.


Про це кандидат у Президенти Юлія Тимошенко сказала під час Форуму «Наука, освіта, культура - пріоритети розвитку України» у Києві.


За словами лідера «Батьківщини», парадигма цінностей в глобальному світі змінилася. І якщо раніше це були нафта, газ, надра, земля, то тепер усі сильні економіки спираються на інтелект людини.


Саме тому ініційований Головою партії Новий курс України визначив освіту та науку своїм пріоритетом.


Як пояснила Юлія Тимошенко, розроблена разом із кращими інтелектуалами країни програма докорінних змін передбачатиме всеосяжну модернізацію всіх навчальних закладів - від садочків до вишів, зміну підходів до фінансування науки - ставка робитиметься на університетську освіту.


У Новому курсі чітко прописані будуть всі необхідні умови для комфортного життя та роботи на Батьківщині, зазначила вона. Йдеться про забезпечення освітян гідною зарплатою і таким соціальним пакетом, «щоб навчати дітей йшли кращі з кращих».


Окрім того, запевняє Юлія Тимошенко, важливо буде фінансувати стартапи.


Кандидат у Президенти звернулася до присутніх на заході науковців із закликом приєднуватися до національних платформ, які напрацьовують детальний план реалізації Нового курсу, щоб діяти разом після президентських виборів.


«Сьогоднішня зустріч - це старт для спільної роботи на довгу перспективу», - підсумувала вона.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


04:12 Суббота 0 11 В Запорожской области мужчина случайно подорвал себя гранатой - «Политика» В Запорожской области мужчина по собственной неосторожности подорвал себя гранатой в лесополосе. Житель Запорожской области по неосторожности подорвал себя гранатой. Об этом сообщает......У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх