NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:14 Пятница 0 190
15-03-2019, 18:14

Юлія Тимошенко: Наука та освіта забезпечать відродження України - «Происшествия»

ГПСУ: ситуация на границе с Россией напряженная -..

Сначала 2019-го Госпогранслужба отказала во въезде на...
15-03-2019, 18:14

Наука, виховання та освіта - це той потенціал, що виведе Україну зі штучно створеної чинною владою кризи.


Про це кандидат у Президенти Юлія Тимошенко сказала під час Форуму «Наука, освіта, культура - пріоритети розвитку України» у Києві.


За словами лідера «Батьківщини», парадигма цінностей в глобальному світі змінилася. І якщо раніше це були нафта, газ, надра, земля, то тепер усі сильні економіки спираються на інтелект людини.


Саме тому ініційований Головою партії Новий курс України визначив освіту та науку своїм пріоритетом.


Як пояснила Юлія Тимошенко, розроблена разом із кращими інтелектуалами країни програма докорінних змін передбачатиме всеосяжну модернізацію всіх навчальних закладів - від садочків до вишів, зміну підходів до фінансування науки - ставка робитиметься на університетську освіту.


У Новому курсі чітко прописані будуть всі необхідні умови для комфортного життя та роботи на Батьківщині, зазначила вона. Йдеться про забезпечення освітян гідною зарплатою і таким соціальним пакетом, «щоб навчати дітей йшли кращі з кращих».


Окрім того, запевняє Юлія Тимошенко, важливо буде фінансувати стартапи.


Кандидат у Президенти звернулася до присутніх на заході науковців із закликом приєднуватися до національних платформ, які напрацьовують детальний план реалізації Нового курсу, щоб діяти разом після президентських виборів.


«Сьогоднішня зустріч - це старт для спільної роботи на довгу перспективу», - підсумувала вона.


ba.org.ua


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


12:45 Воскресенье 0 0 Петряк может перебраться в чемпионат Бельгии - «Культура» Один из лидеров чемпионата нацелен на украинца. Полузащитник сборной Украины и донецкого Шахтера, ныне выступающий на правах аренды за венгерский Ференцварош Иван Петряк может перейти в бельгийский...
12:45 Воскресенье 0 0 Лукашенко нанес Кремлю "смертельное оскорбление" - «Культура» Минск категорически запретил празднование в стране "Дня единения Беларуси и России". Кремлю послан красноречивый сигнал. О громком решении Минска рассказал в Telegram влиятельный канал "Беларусь...
12:17 Воскресенье 0 0 В Донецкой обл. обнаружен склад неучтенных боеприпасов, – ООС - «Автоновости» Военные средства поражения, находились в свободном доступе в одном из заброшенных домов В Волновахском районе Донецкой области в одном из заброшенных домов населенного пункта Широкино......
12:17 Воскресенье 0 0 ООС: Оккупанты провели 3 обстрела и потеряли 5 боевиков - «Автоновости» За прошедшие сутки противник трижды нарушил режим прекращения огня и понес потери. Об этом сообщает пресс-центр ООС. В полосе ответственности оперативно-тактической группировки "Восток" оккупанты......У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх