NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:38 Четверг 0 201
21-03-2019, 15:38

Юлія Тимошенко: «Для того щоб завершити війну, нам треба прибрати мафію від влади - «Автоновости»

Форум киберпреступников подвергся хакерской атаке -..

OGusers - форум, популярный среди людей, занимающихся...
21-03-2019, 15:38

Про це Юлія Тимошенко заявила під час мітингу в Коростені на Житомирщині.


За її словами, рухатися країні вперед заважає коло «кругової поруки» корупціонерів при владі.


Вона нагадала про скандал із викриттям брудних оборудок з обкрадання армії, в яких були залучені фірми президента і його бізнес-партнери, а на вершині корупційної піраміди був сам Петро Порошенко.
Лідер «Батьківщини» зазначила, що притягти винних виявилося неможливим, бо навіть створення слідчої комісії в парламенті заблоковано пропрезидентською більшістю, Генпрокуратурою керує кум президента, а Верховний Суд перетворений на кишенькову структуру глави держави.


«Для того щоб завершити війну, нам треба прибрати мафію від влади, припинити її заробітки на війні і притягнути до відповідальності кожного, хто взяв принаймні копійку з українського бюджету», - наголосила Юлія Тимошенко.
А для того щоб ні в кого більше не виникало подібних спокус, потрібно змінити систему управління державою і підпорядкувати її громадянам. Саме в цьому, за словами Юлії Тимошенко, полягає суть Нової народної Конституції, ухвалити яку потрібно на всеукраїнському референдумі.


«У Новій Конституції ніхто не матиме імунітету - ні депутати, ні президент, ні судді. І у нового президента вистачить волі домогтися проведення такого референдуму», - наголосила лідер «Батьківщини».


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


04:26 Пятница 0 0 В Черногории предлагают штрафовать туристов на 500-700 евро за неприемлемый вид - «Спорт» Власти Будвы, популярного курорта в Черногории, решила ввести правила внешнего вида и поведения в громадських местах. Об этом сообщает телеканал RTV Budva. Власти Будвы предложила жителям города...
04:09 Пятница 0 0 Медики рассказали, при каких заболеваниях нельзя есть клубнику - «Политика» С приходом лета приближается и сезон клубники - полезной ягоды, которую любят не только дети, но и взрослые. Несмотря на уникальные свойства клубники, есть противопоказания к ее употреблению,......
00:25 Пятница 0 15 На оккупированном Донбассе усилили пропаганду о предоставлении гражданства РФ, - ГУР - «Культура» Оккупационное командование требует от местного самоуправления усилить информационную кампанию Российские оккупационные администрации на выполнение указаний Кремля усиливают пропаганду......У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх