NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:24 Понедельник 0 56
25-03-2019, 18:24

Юлія Тимошенко: Треба повернути довіру людей і створити всі умови для реалізації кожного на Батьківщини - «Экономика»

В Індонезії відбуваються "найскладніші вибори у світі"..

В Індонезії у середу, 17 квітня, почалося голосування на...
25-03-2019, 18:24
Юлія Тимошенко: Треба повернути довіру людей і створити всі умови для реалізації кожного на Батьківщини - «Экономика»

За словами Юлії Тимошенко, після Революції Гідності люди втратили віру в те, що в країні щось зміниться на краще, адже 144 реформи влади не привели до покращення життя людей. До того ж, так і не було здійснено жодного перетворення, яке б відповідало європейським стандартам, зауважила лідер «Батьківщини». Про це лідер «Батьківщини» заявила під час мітингу в Лубнах на Полтавщині.


Наразі з країни їдуть креативний клас і професійні люди. Саме тому завдання нової влади - повернути довіру людей і створити всі умови для реалізації кожного на Батьківщини, боротися за інтелект нації, наголосила Юлія Тимошенко.


«Або ми робимо Україну конкурентом у світі в боротьбі за свій народ або через 5 років у нас будуть незалежність, гімн, прапор, але не буде кому країну піднімати», - .- зауважила голова партії.


Ініційований Юлією Тимошенко та розроблений з кращими фахівцями країни Новий курс - якраз є такою чіткою стратегією, яка потрібна для відродження та становлення країни.


У документі прописано, як провести інвентаризацію та правильно розпоряджатися нашими багатствами, відновити промисловість, як зробити 2,5 млн фермерських господарств в Україні і як продавати не сировину, а готову продукцію.


Окрім того, Новий курс передбачає запровадження медичного страхування.


«Роботодавці за рахунок зниження податкового тиску платитимуть обов'язкову страховку для працюючих, а для пенсіонерів і дітей, непрацездатних страховку платитиме держава»», - сказала лідер «Батьківщини».


Також нова влада має створити персоніфіковану пенсійну систему. Так, повідомила Юлія Тимошенко, внески за людину перераховуватимуться на її приватний пенсійний рахунок у державному банку, де все життя накопичуватимуться гроші і банк платитиме депозити. Пенсії для тих, хто має мінімальний стаж, будуть не нижче, ніж прожитковий мінімум - 4425 грн, додала Тимлшенко.


«В Україні існує закон і Конституція, які передбачають, що не можна людям платити менше мінімального прожиткового рівня (сьогодні бюджетом закріплено 4425 грн). Тож жодному пенсіонеру не можна платити менше за 4425 грн», - обурилася вона.


ba.org.ua


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:17 Пятница 0 0 В США обнародовали итоги расследования о связи Трампа с Кремлем - «Общество» Специальный прокурор США Роберт Мюллер доказал, что Россия пыталась вмешиваться в президентские выборы в США в 2016 году, но не нашел заговора избирательного штаба Дональда Трампа и его самого с...
00:10 Пятница 0 0 ХАМАС опубликовало видео с угрозой разбомбить "Евровидение" - «Мир» ХАМАС угрожает выпустить ракеты по выставочному комплексу «Ганей Тааруха» в Тель-Авиве во время проведения музыкального конкурса в том случае, если Израиль не согласится выполнить его требования. ......
00:01 Пятница 0 0 Поліція і прокуратура зловили чергового хабарника - «Спорт» Об этом сообщает пресс-центр штаба ООС. За процессуального руководства военной прокуратуры Луганского гарнизона Объединенных сил, совместно с сотрудниками УЗЕ в Луганской области ДЗЕ НП Украины в...
21:48 Четверг 0 13 Укрiнформ: Россия запретила экспорт нефти на Украину - «Новости Дня» Россия запретила экспорт на Украину нефти и нефтепродуктов. Об этом сообщил в четверг на заседании правительства РФ премьер-министр Дмитрий Медведев, сообщает Укрiнформ со ссылкой на ТАСС....
21:47 Четверг 0 17 Польский политик заявил, что премьер Венгрии предлагал Польше принять участие в разделе Украины - «Происшествия» Премьер-министр Венгрии Виктор Орбан во время кризиса в Украине предлагал Польше захватить украинские земли и поделиться ими. Такое заявление сделал польский политик Славомир Нитрас, сообщает...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх