NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:24 Понедельник 0 74
25-03-2019, 18:24

Юлія Тимошенко: Треба повернути довіру людей і створити всі умови для реалізації кожного на Батьківщини - «Экономика»

В Мережі з’явився трейлер трилеру «Здобич» - «Общество»..

Проблемного підлітка відправляють на перевиховання на...
25-03-2019, 18:24
Юлія Тимошенко: Треба повернути довіру людей і створити всі умови для реалізації кожного на Батьківщини - «Экономика»

За словами Юлії Тимошенко, після Революції Гідності люди втратили віру в те, що в країні щось зміниться на краще, адже 144 реформи влади не привели до покращення життя людей. До того ж, так і не було здійснено жодного перетворення, яке б відповідало європейським стандартам, зауважила лідер «Батьківщини». Про це лідер «Батьківщини» заявила під час мітингу в Лубнах на Полтавщині.


Наразі з країни їдуть креативний клас і професійні люди. Саме тому завдання нової влади - повернути довіру людей і створити всі умови для реалізації кожного на Батьківщини, боротися за інтелект нації, наголосила Юлія Тимошенко.


«Або ми робимо Україну конкурентом у світі в боротьбі за свій народ або через 5 років у нас будуть незалежність, гімн, прапор, але не буде кому країну піднімати», - .- зауважила голова партії.


Ініційований Юлією Тимошенко та розроблений з кращими фахівцями країни Новий курс - якраз є такою чіткою стратегією, яка потрібна для відродження та становлення країни.


У документі прописано, як провести інвентаризацію та правильно розпоряджатися нашими багатствами, відновити промисловість, як зробити 2,5 млн фермерських господарств в Україні і як продавати не сировину, а готову продукцію.


Окрім того, Новий курс передбачає запровадження медичного страхування.


«Роботодавці за рахунок зниження податкового тиску платитимуть обов'язкову страховку для працюючих, а для пенсіонерів і дітей, непрацездатних страховку платитиме держава»», - сказала лідер «Батьківщини».


Також нова влада має створити персоніфіковану пенсійну систему. Так, повідомила Юлія Тимошенко, внески за людину перераховуватимуться на її приватний пенсійний рахунок у державному банку, де все життя накопичуватимуться гроші і банк платитиме депозити. Пенсії для тих, хто має мінімальний стаж, будуть не нижче, ніж прожитковий мінімум - 4425 грн, додала Тимлшенко.


«В Україні існує закон і Конституція, які передбачають, що не можна людям платити менше мінімального прожиткового рівня (сьогодні бюджетом закріплено 4425 грн). Тож жодному пенсіонеру не можна платити менше за 4425 грн», - обурилася вона.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:08 Среда 0 10 Эксперт: Из экспортоориентированной страны мы превратилась в импортозависимую - «Происшествия» На конец 1991 г. Украина имела 6 нефтеперерабатывающих заводов (НПЗ) с мощностью обработки 52 млн. тонн нефти. Однако теперь на начало текущего 2019 г. у нас остался всего один НПЗ с возможностью...
00:08 Среда 0 10 Кира Найтли, Микки Рурк, Хелен Миррен в трейлере фильма «Берлин, я люблю тебя» - «Происшествия» В Сети появился официальный украинский трейлер фильма «Берлин,я люблю тебя», который выйдет на экраны уже 8 августа. В главных ролях снялись Кира Найтли,Микки Рурк,......
20:52 Вторник 0 19 Блогер: В так называемой "ДНР" за 5 лет так и не смогли наладить работу угольной отрасли - «Мир» Добыча на шахтах, подконтрольных так называемой "ДНР", снизилась в несколько раз по сравнению с теми показателями, которые они демонстрировали при Украине до 2014 года. Об......У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх