NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:45 Понедельник 0 50
15-04-2019, 18:45

Молодь ЄНП ухвалила резолюцію «Батьківщини Молодої» щодо збереження транзиту газу через Україну до ЄС - «Экономика»

Завтра в Україні тепло й сонячно, - синоптик -..

Циклон - над Атлантикою, антициклон - поблизу Фінляндії....
15-04-2019, 18:45
Молодь ЄНП ухвалила резолюцію «Батьківщини Молодої» щодо збереження транзиту газу через Україну до ЄС - «Экономика»

Рада молоді Європейської народної партії ухвалила на черговому засіданні у Відні резолюцію «Батьківщини Молодої» щодо посилення енергетичної безпеки в Європі та збереження України як основного транзитера російського природного газу до країн ЄС.


Цим документом Рада молоді ЄНП закликає Єврокомісію посилити співпрацю України та ЄС у сфері енергетичної безпеки та запобігти потенційним ризикам реалізації проектів будівництва транзитних газових шляхів в обхід нашої держави, зберегти українську газотранспортну систему як основний транзитний шлях для країн ЄС та підтримати транзит рентабельного рівня обсягів газу через Україну.


Молодь ЄНП також закликає країни-члени ЄС переглянути економічну доцільність додаткових трубопроводів між ЄС та Росією в контексті планового зниження споживання природного газу країнами ЄС відповідно до Паризької кліматичної угоди.
«Резолюція під назвою «Енергетична безпека Європи: надійне постачання газу до країн-членів ЄС» викликала доволі великий резонанс та бурхливе обговорення учасниками засідання. Постачання російського газу до країн ЄС через Україну завжди викликало достатньо контроверсійні позиції членів ЄС. Тому ухвалення не було легким завданням. Я дуже радий, що мені все ж таки вдалось знайти більшість на підтримку українських інтересів в енергетичній галузі», - сказав за результатами засідання міжнародний секретар «Батьківщини Молодої» Олександр Афанасьєв.


Ухваливши цю резолюцію, молодь європейської народної партії показала свою солідарність з нашою країною, захищаючи український інтерес в енергетичній сфері, тим самим запобігаючи монополізації Росією газотранспортних шляхів з ЄС. Це неодмінно сприятиме посиленню енергетичної безпеки в Європі та зміцненню партнерських відносин ЄС та України в енергетичній галузі, вважають у «Батьківщині Молодій».


Нагадуємо, ГО «Батьківщина Молода» - є повноправним членом Ради молоді Європейської народної партії. Ця організація об'єднує найбільш потужні партійні молодіжні організації християнсько-демократичного блоку з 39 країн по всій Європі.ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:46 Среда 0 0 Експерт: Буде щось робити Зеленський чи не буде, - його рейтинг знижуватиметься - «Общество» Від об'єднати на словах до об'єднати на ділі, - велика прірва. Незважаючи на проголошену новообраним президентом України тезу «ми об'єднали країну», на жаль, єднання досягти ще досить складно. І...
21:22 Вторник 0 14 ЦИК: Ориентировочная дата объявления результатов выборов - 30 апреля - «Автоновости» Официальные результаты подсчета протоколов голосования во втором туре выборов президента Украины будут объявлены ориентировочно 30 апреля. Основные причины задержки - пасхальные праздники и...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх