NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
00:16 Среда 0 38
22-05-2019, 00:16

В'ятрович: Декомунізацію скасувати неможливо - «Автоновости»

Двое военнослужащих пытались продать 15 гранат - «Мир»..

В Одессе двое военнослужащих Вооруженных сил Украины...
22-05-2019, 00:16
В'ятрович: Декомунізацію скасувати неможливо - «Автоновости»

«Скасують декомунізацію» - хтось говорить це із обуренням і занепокоєнням, хтось із зловтіхою. Але емоції тих та інших безпідставні.


Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович.
Декомунізацію скасувати неможливо. Тому що вона відбулася.
Неможливо повернути на п'єдестали понад дві з половиною тисячі комуністичних ідолів, повернути їх імена понад 50 тисячам вулиць, близько тисячі населених пунктів. Неможливо наново заховати видобуту з архівів КГБ правду про злочини комуністів. Позбавити статусу борців за незалежність, тих хто присвятив своє життя боротьбі за свободу.
Декомунізацію неможливо відмінити бо вона почалася до ухвалення законів у 2015 році - її народив Майдан.
Декомунізацію неможливо відмінити, бо здійснював її не Інститут національної пам'яті, а український народ.
Саме тому українські громадяни нині рішуче зупиняють будь-які спроби back in the USSR. А такі спроби, звісно, будуть.
Нині Конституційний суд розбирається з однією з них. Певен, у нього немає жодних підстав назвати закон про засудження комуністичного та нацистського тоталітарних режимів неконституційним. Його ухвалено із дотриманням усіх потрібних процедур, його зміст жодним чином не заперечує Основного Закону України.
Але в ситуації непевності після зміни влади спроби відкотити назад конкретні рішення в рамках декомунізації будуть. Ми повинні рішуче спиняти їх.
Бо декомунізація це не лише про наше минуле. Це про сьогодення і майбутнє. Це не лише гуманітарна політика, але й питання безпеки для України. Декомунізація=деокупація, тому вона має бути продовжена на теренах, де поки що панує російська влада. Тому що за кожним пам'ятником Леніна ховається Путін.Вечірні Вісті


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


12:45 Четверг 0 8 Місцеві громади повинні самі розпоряджатися податковими надходженнями, - Вадим Івченко - «Общество» Тільки так децентралізація сприятиме сільському розвитку. Світовий досвід показує, що основу місцевих бюджетів становить податок на доходи фізичних осіб. Ресурсні податки (збори) лише доповнюють...
12:45 Четверг 0 8 Григорій Немиря зустрівся з представниками Фонду Конрада Аденауера - «Общество» У четвер, 27 червня, заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з представниками Фонду Конрада Аденауера. Керівник......
12:12 Четверг 0 11 В ОРДЛО готовят перепись населения, - разведка - «Общество» Оккупанты формируют скрытую базу данных для проведения призывной кампании. Российские оккупационные администрации ищут дополнительные "мобилизационные ресурсы" на временно оккупированной территории в...
12:12 Четверг 0 13 Промоутер: Уайлдер проведет два боя в ближайшие месяцы - «Общество» Финкель подтвердил, что в следующем поединке американец встретится с Ортисом. Промоутер обладателя титула WBC в супертяжелом весе Деонтея Уайлдера Шелли Финкель заявил, что его клиент хочет провести...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх