NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
00:16 Среда 0 47
22-05-2019, 00:16

В'ятрович: Декомунізацію скасувати неможливо - «Автоновости»

Манчестер Юнайтед хочет предложить Погба новый..

У Поля еще два года действует соглашение с клубом из...
22-05-2019, 00:16
В'ятрович: Декомунізацію скасувати неможливо - «Автоновости»

«Скасують декомунізацію» - хтось говорить це із обуренням і занепокоєнням, хтось із зловтіхою. Але емоції тих та інших безпідставні.


Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович.
Декомунізацію скасувати неможливо. Тому що вона відбулася.
Неможливо повернути на п'єдестали понад дві з половиною тисячі комуністичних ідолів, повернути їх імена понад 50 тисячам вулиць, близько тисячі населених пунктів. Неможливо наново заховати видобуту з архівів КГБ правду про злочини комуністів. Позбавити статусу борців за незалежність, тих хто присвятив своє життя боротьбі за свободу.
Декомунізацію неможливо відмінити бо вона почалася до ухвалення законів у 2015 році - її народив Майдан.
Декомунізацію неможливо відмінити, бо здійснював її не Інститут національної пам'яті, а український народ.
Саме тому українські громадяни нині рішуче зупиняють будь-які спроби back in the USSR. А такі спроби, звісно, будуть.
Нині Конституційний суд розбирається з однією з них. Певен, у нього немає жодних підстав назвати закон про засудження комуністичного та нацистського тоталітарних режимів неконституційним. Його ухвалено із дотриманням усіх потрібних процедур, його зміст жодним чином не заперечує Основного Закону України.
Але в ситуації непевності після зміни влади спроби відкотити назад конкретні рішення в рамках декомунізації будуть. Ми повинні рішуче спиняти їх.
Бо декомунізація це не лише про наше минуле. Це про сьогодення і майбутнє. Це не лише гуманітарна політика, але й питання безпеки для України. Декомунізація=деокупація, тому вона має бути продовжена на теренах, де поки що панує російська влада. Тому що за кожним пам'ятником Леніна ховається Путін.Вечірні Вісті


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


16:41 Понедельник 0 14 Вадим Івченко: Зауваження до проєкту Держбюджету-2020 - «Культура» Тільки мала кількість зауважень по бюджету, який я висловив з трибуни Верховної Ради: Уряд подав законопроект, яким забирає пайову участь з місцевих бюджетів, також пропонується забрати акциз, а це......
16:41 Понедельник 0 13 Презентуємо трейлер фільму «Судити по совісті» - «Культура» Стрічка «Судити по совісті» - це потужна історія, яка змушує замислитись. Стрічка, заснована на реальних подіях, розповість про молодого адвоката Браяна Стівенсона (Майкл Б. Джордан), який присвятив...
16:02 Понедельник 0 11 Альона Шкрум: Можлива «зрада» в реформі державної служби - «Мир» Інформую вас про нову порцію можливої свіжої «зради» в реформі державної служби. Давно в нас її не було. Питання поправок до другого читання законопроекту про зміни до державні служби. А за моїм вже...
16:02 Понедельник 0 10 «Батьківщина» підготувала понад 80 законопроєктів, але жоден з них не розглядався у Раді - «Мир» «Батьківщина» підготувала понад 80 законопроєктів, які стосуються покращення соціального та економічного життя українців. Проте за три тижні роботи жоден з цих документів не розглядали у сесійній...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх