NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
20:13 Среда 0 153
26-06-2019, 20:13

Юлія Тимошенко зустрілася з послом Японії - «Автоновости»

26-06-2019, 20:13
Юлія Тимошенко зустрілася з послом Японії - «Автоновости»

У середу, 26 червня, Голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко провела зустріч з послом Японії в Україні Такаші Кураі.


Сторони обговорили політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні, а також співпрацю між нашою державою та Японією, яка наразі головує в G20. Зокрема, йшлося про питання співробітництва та запровадження в Україні сучасних енергозберігаючих та екологічних технологій в ІТ-секторі.


Юлія Тимошенко подякувала послу за допомогу, яку Японія надає Україні, насамперед гуманітарну для вимушених переселенців, і наголосила на необхідності інтенсифікації торговельно-економічних та культурних відносин між нашими країнами.
Йшлося також про ситуацію в анексованому Криму та на окупованій частині території Донбасу.


Посол Такаші Кураіні зазначив, що Японія підтримує незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.


У зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету Верховної Ради України з прав людини Григорій Немиря.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


20:47 Понедельник 0 22 Апостроф (Украина): Кремль в любую минуту готов перекрыть транзит газа в Европу - «ЭКОНОМИКА» Для Путина принцип важнее денег, и он в очередной раз готов это доказать, отключив Украину от российской газотранспортной системы, утверждает эксперт «Апострофа», директор независимой консалтинговой...
20:18 Понедельник 0 15 Презентуємо трейлер анімаційної пригоди «Уперед» від Disney та Pixar - «Экономика» Вітаємо у приміському фентезійному світі! Disney і Pixar представляють анімаційну комедію «Уперед». Це історія про двох братів-підлітків ельфів, які вирушають у незвичайний квест, щоб дізнатись, чи...
16:16 Понедельник 0 27 Сергій Биков: «Якщо ми дамо слабину, то можемо запустити незворотні процеси» - «Происшествия» Політичний консультант, голова аналітичного центру ІНПОЛІТ Сергій Биков в коментарі «ВВ» зазначив, що президент Володимир Зеленський намагається вибудувати проукраїнську позицію та погоджується з...
16:07 Понедельник 0 28 73% українців - проти відкриття ринку землі - «Происшествия» Ініціатива команди президента щодо запровадження обігу земель сільськогосподарського призначення викликає категоричне несприйняття серед українців. Загроза пустити вітчизняні чорноземи з молотка...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх