NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
20:13 Среда 0 143
26-06-2019, 20:13

Юлія Тимошенко зустрілася з послом Японії - «Автоновости»

26-06-2019, 20:13
Юлія Тимошенко зустрілася з послом Японії - «Автоновости»

У середу, 26 червня, Голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко провела зустріч з послом Японії в Україні Такаші Кураі.


Сторони обговорили політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні, а також співпрацю між нашою державою та Японією, яка наразі головує в G20. Зокрема, йшлося про питання співробітництва та запровадження в Україні сучасних енергозберігаючих та екологічних технологій в ІТ-секторі.


Юлія Тимошенко подякувала послу за допомогу, яку Японія надає Україні, насамперед гуманітарну для вимушених переселенців, і наголосила на необхідності інтенсифікації торговельно-економічних та культурних відносин між нашими країнами.
Йшлося також про ситуацію в анексованому Криму та на окупованій частині території Донбасу.


Посол Такаші Кураіні зазначив, що Японія підтримує незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.


У зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету Верховної Ради України з прав людини Григорій Немиря.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


12:51 Четверг 0 0 Звезда «Игры престолов» Гвендолин Кристи в трейлере хоррора «Маленькое красное платье» - «Общество» В Сети появился официальный украинский трейлер и постер мистического хоррора «Маленькое, красное платье». Главную роль сыграла Гвендолин Кристи - известная по ролям......
12:51 Четверг 0 0 Юлія Тимошенко: Позачергова сесія ВР потрібна лише для того, щоб розв’язати важливі питання для людей - «Общество» «Батьківщина» закликала президента звернутися до парламенту із пропозицією провести позачергову сесію. Вона має відбутися одразу після виборів, 23 липня, щоб, не гаючи часу, розв'язати всі питання,...
12:51 Четверг 0 0 Юлія Тимошенко: Треба припиняти політичну колотнечу та починати працювати для людей - «Общество» Суперечки навколо проведення засідання вже розпущеного парламенту викликані виключно передвиборчими міркуваннями. Про це заявила Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «112. Україна». «Усі розуміють, що...
12:21 Четверг 0 0 Вадим Івченко: Поспішне відкриття ринку землі - стратегічна помилка - «Спорт» Социологические исследования демонстрируют, что большинство крестьян не понимают, как можно открывать рынок земли, когда люди не в состоянии что-то купить. Об этом на своей странице в "...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх