Лукерья
Опубликовано: 16:45, 08 июль 2019
Украина / Происшествия и криминал

Бюджетний процес зірвано, треба діяти негайно! – Юлія Тимошенко - «Происшествия»

Потрібно негайно виводити бюджетний процес із колапсу. На цьому наголосила Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради голів парламентських фракцій і груп. «Внаслідок бездарного управління країною та хаосу...
Бюджетний процес зірвано, треба діяти негайно! – Юлія Тимошенко - «Происшествия»
Бюджетний процес зірвано, треба діяти негайно! – Юлія Тимошенко - «Происшествия»

Потрібно негайно виводити бюджетний процес із колапсу.


На цьому наголосила Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради голів парламентських фракцій і груп.


«Внаслідок бездарного управління країною та хаосу ми маємо 7 млрд грн дефіциту державного бюджету. Це означає, що втрачена керованість бюджетними процесами, у нас продовжують накопичуватися внутрішні короткострокові запозичення, як сніжна куля, зокрема і в НБУ», - зазначила лідер «Батьківщини».


Політик звернула увагу на те, що «ми вперше досягли критичної цифри у забезпеченні економіки кредитами». Адже, за її словами, для нормальної країни кредитами може бути видано не менше 80% ВВП, а зараз Україну довели до того, що на кредити - лише 24% ВВП, обурилася політик.


Окрім того, як звернула увагу Голова партії, зростає заборгованість шахтарям, у державі відсутня будь-яка політика щодо тарифів:
«Економіку знищують сьогодні щодня. І це ще стара влада Порошенка - і уряд, і Національний банк. Треба включатися і діяти негайно».Вона вкотре наголосила, що треба дати можливість президенту призначати відповідальних людей на відповідні посади та нарешті взяти ситуацію під контроль.ba.org.ua


...

Следующая похожая новость...
Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите
Обсудить (0)