NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
16:17 Понедельник 0 49
16-09-2019, 16:17

«Батьківщина» пропонує парламенту зосередитися на роботі над бюджетом для людей - «Экономика»

Вадим Івченко: Треба відхилити законопроекти влади, що..

Сьогодні після засідання парламенту чекаємо на час істини....
16-09-2019, 16:17
«Батьківщина» пропонує парламенту зосередитися на роботі над бюджетом для людей - «Экономика»

«Батьківщина» наполягає, щоб парламент цього тижня зосередився на підготовці основних показників бюджету на наступний рік. Фракція подала цілий пакет рішень, які стосуються ключових параметрів основного кошторису та які дозволяють його правильно сформувати.


Про це заявив заступник керівника фракції Сергій Соболєв на Погоджувальній раді лідерів парламентських фракцій, комітетів і груп.


«Для «Батьківщини» ключове - робота над бюджетом на наступний рік. Ми неприємно здивовані тим, що до цього часу не маємо тексту цього законопроєкту. Нам лише обіцяють найближчими днями його передати. Поки ключових параметрів ми так і не побачили», - наголосив він.


За словами політика, наразі депутати отримали лише «якісь скупі інформаційні пакети зі ЗМІ, зокрема, про рівень доходів, видатки бюджету, курсу долара щодо гривні». Але цього замало, наголосив Сергій Соболєв.


«Як можна ухвалювати бюджет без ціни на газ? Це і є ключовий параметр, який закладається в бюджеті для комунальних підприємств. Немає мінімального прожиткового рівня, який би був поганий у вигляді законопроєкту. Немає законопроєктів, які мають додатково наповнювати бюджет», - пояснив заступник лідера фракції.


Він додав, що без визначення ключових парламентів ухвалювати бюджет економічно нераціонально.


«Наша пропозиція: робити все можливе, щоб після презентації бюджету, яка відбудеться у п'ятницю (і бажано текст отримати всім депутатам завчасно), щоб ми ключову увагу в парламенті приділили саме роботі над бюджетом», - підсумував представник «Батьківщини».


ba.org.ua...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:06 Пятница 0 12 ГБР задержало на взятке заместителя начальника отделения полиции в Закарпатской области - «Автоновости» Заместитель начальника одного из отделений полиции Ужгородского городского отдела требовал 3 тыс. долларов и 5 тыс. грн от частного предпринимателя Следователи территориального......У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх