Білл Гейтс назвав 10 причин, чому 2021 рік буде краще 2020-го - «Спорт» » «Новости Дня»
Wallace
Опубликовано: 00:00, 25 декабря 2020
Украина / Спорт

Білл Гейтс назвав 10 причин, чому 2021 рік буде краще 2020-го - «Спорт»

Один із засновників корпорації Microsoft і мільярдер Білл Гейтс висловив упевненість, що 2021 рік буде краще 2020-го. Гейтс навів мінімум 10 приводів для радості людства у наступному році, про що написав у...
Білл Гейтс назвав 10 причин, чому 2021 рік буде краще 2020-го - «Спорт»
Білл Гейтс назвав 10 причин, чому 2021 рік буде краще 2020-го - «Спорт»

Один із засновників корпорації Microsoft і мільярдер Білл Гейтс висловив упевненість, що 2021 рік буде краще 2020-го.


Гейтс навів мінімум 10 приводів для радості людства у наступному році, про що написав у блозі, пише Gazeta.ua.


"Технології тестування на Covid-19 із кожним днем тільки розвиваються. Зовсім скоро люди масово зможуть отримати доступ до експрес-тестів, які можна буде проводити самостійно", - написав він.


Крім того, засновник Microsoft вважає, що успішних проєктів зі створення вакцин стає дедалі більше. Особливої подяки заслуговує швидкість, з якою фармацевтичні компанії створили вакцину від Covid-19, щоб у 2021-му вакцинувати значну частину населення.


Позитивним моментом він також вважає той факт, що більшість людей усвідомили необхідність соціального дистанціювання, що значно знизить швидкість поширення інфекції.


Добрим знаком, на думку Гейтса, є і те, що фармацевтичні компанії почали розподіляти фінансові ризики та ділитися виробничими ресурсами і технологіями.


Гейтс сподівається, що все більше людей перестануть скептично ставитися до щеплень і поширювати конспірологічні теорії про вакцини. Ще одним позитивним моментом є те, що лікарі розробили і інші способи боротьби з вірусом, наприклад використання антитіл.


Він також звертає увагу на те, що фактично захворюваність і смертність в Африці нижче, ніж в США та Європі. А отже бідні країни впораються з пандемією. 


"Вечірні Вісті"


...

Следующая похожая новость...
Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Обсудить (0)