Morris
Опубликовано: 00:00, 01 июля 2021
Украина / Экономика / Финансы

Маск у люті. Випадковий літак зірвав запуск ракети Falcon 9 із 88 супутниками на борту - «Экономика»

Фото: foxbusiness.com Ракета Falcon 9 на старті Після відкладеного запуску ракети Ілон Маск каже, що людству необхідна реформа, щоб "стати космічною цивілізацією". Ракета SpaceX Falcon 9 із 88 супутниками...
Маск у люті. Випадковий літак зірвав запуск ракети Falcon 9 із 88 супутниками на борту - «Экономика»
Маск у люті. Випадковий літак зірвав запуск ракети Falcon 9 із 88 супутниками на борту - «Экономика»

Фото: foxbusiness.com Ракета Falcon 9 на старті


Після відкладеного запуску ракети Ілон Маск каже, що людству необхідна реформа, щоб "стати космічною цивілізацією".


Ракета SpaceX Falcon 9 із 88 супутниками на борту перебувала в декількох секундах від старту, коли запуск був відкладений через звичайний літак, який зайшов у зону запуску ракети, повідомляє foxbusiness.com, інформує Фокус.


24-годинна затримка запуску викликала гнів генерального директора SpaceX Ілона Маска, який написав у Твіттері, що "заборонена зона" ракети "необґрунтовано величезна".


"Людство просто не може стати космічною цивілізацією без серйозної реформи регулювання", - написав Маск. "Чинну систему регулювання потрібно міняти". Це випадок укотре продовжує давню ворожнечу між Маском і керівними органами. У грудні Федеральне управління цивільної авіації (FAA) заявило, що SpaceX проігнорувала кілька попереджень агентства, коли запустила свій Starship SN8, який, як сподівається Маск, одного разу доставить людей на Марс.


Згідно з повідомленнями FAA, SpaceX просила дозволити їй "перевищити максимальний громадський ризик, дозволений федеральними правилами безпеки", але в цьому запиті було відмовлено.


У січні Маск заявив, що "космічний підрозділ FAA має принципово порушену регуляторну структуру".


"Їхні правила розраховані на кілька одноразових запусків на рік із декількох державних об'єктів", - написав Маск. "За цими правилами людство ніколи не дістанеться до Марса".


Незважаючи на сварки з керівними органами, в квітні Маск написав у Твіттері, що згоден із ними "в 99,9% випадків".


"В окремих випадках ми не згодні, - написав Маск 27 квітня в Твіттері. - Це майже завжди пов'язане з новими технологіями, які не передбачені колишніми правилами".


Після перенесення запуску SpaceX планує запустити ракету Falcon 9 у середу, 30 червня, вдень з космічної станції на мисі Канаверал у Флориді.


Ракета доставить в космос 88 супутників, що належать приватним компаніям і державним організаціям, враховуючи три супутники для Starlink, які, як сподівається компанія, забезпечать світ високошвидкісним інтернетом.


Фокус


...

Следующая похожая новость...
Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Обсудить (0)