NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:34 Понедельник 0 283
18-02-2019, 18:34

ХІІІ Фестиваль «Назустріч мрії» оголошує конкурсний відбір - «Мир»

В Гане столкнулись два автобуса: более 70 погибших -..

На западе Ганы произошло лобовое столкновение двух...
18-02-2019, 18:34

Щорічний фестиваль дитячої творчості «Назустріч мрії» оголошує початок онлайн відбору учасників творчого конкурсу. Відбірковий тур фестивалю розпочнеться з 1 березня 2019 року. Заявки та відео номерів приймаються з 1 до22 березня 2019року включно. Вікова категорія учасників від 6 до17 років.


Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці фестивалю.


З 25.03-01.04.19 року професійне журі, до складу якого входять відомі діячі мистецтва та культури, відберуть претендентів на участь в XIІІ Фестивалі «Назустріч мрії».


2 квітня 2019 року оргкомітет Фестивалю підведе підсумки і оприлюднить результати на сайті: www.mriy.org, а також на сторінках соціальних мереж організаторів:


https://www.facebook.com/mriy.org/


https://www.facebook.com/association.child.ua/https://www.instagram.com


Переможці відбіркового туру будуть запрошені до участі у XIІІ Фестивалі «Назустріч мрії» офіційним листом.


Цього року яскравий фінал фестивалю відбудеться у Львові.


Конкурсантами необхідно обов'язково ознайомитись з Положенням фестивалю та заповнити заявку на участь.


Оргкомітет не завантажує відео учасників! Для участі в конкурсі необхідно надіслати заповнену заявку та посилання на відео номеру(ів) з YouTube каналу на електронну скриньку: [email protected] (відео може бути знято на камеру або мобільний телефон). Відео повинно бути підписано: назва номеру, прізвище та ім'я виконавця/назва колективу, населений пункт і назва навчального закладу.


Датипроведення XIІІФестивалю«Назустрічмрії»: з 1-5 червня 2019 р.


Місце проведення Гала-концерту: Львівській Національний Академічний театр опери і балету.


З питань участі у Фестивалі телефонуйте та пишіть:


(044)4285718, (050)4138382, e-mail: [email protected]


www.mriy.org


www.child.ua


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


03:43 Воскресенье 0 26 В Днепре водитель c ребенком устроил ДТП, удирая от полиции - «Мир» Автомобиль «влетел» в бетонный блок. 23 марта около 1:50 на проспекте Богдана Хмельницкого патрульные заметили автомобиль Geely. У него не работала подсветка номера. Правоохранители попросили...
03:42 Воскресенье 0 24 Дани Алвес может продолжить карьеру в Аргентине - «Мир» В футболисте заинтересован Бока Хуниорс. Защитник сборной Бразилии и французского ПСЖ Дани Алвес может сменить клубную прописку уже летом. "Бока Хуниорс проявляет интерес к бразильскому защитнику......
00:30 Воскресенье 0 62 Новый Шелковый путь Китая: немецкая экономика рвется вперед (Neue Zurcher Zeitung, Швейцария) - «ЭКОНОМИКА» Китай постоянно растет — в экономике, политике, науке. Проект Нового Шелкового пути внушает большие надежды, хотя звучит и критика. ЕС требует относиться к Китаю «жестче», но интерес к мегапроекту...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх