NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:39 Понедельник 0 45
15-04-2019, 12:39

«Без мирної та цілісної України не може бути мирної та цілісної Європи» - «Мир»

15-04-2019, 12:39
«Без мирної та цілісної України не може бути мирної та цілісної Європи» - «Мир»

В Україні нині розпочинається новий політичний сезон. І на порядку денному є два найголовніші питання - чи збережеться статус-кво в системі управління державою, і, звісно, як повернути мир та цілісність наших територій? Про це говорила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час 12-го Київського безпекового форуму «Невтомна хвиля: Стратегічний вибір України та Заходу».


«Як би не завершилася президентська кампанія і хто б не переміг, нічого миттєво не зміниться. І у нас буде багато важкої роботи. Тож наше завдання усім засукати рукава й почати працювати, щоб не допустити збереження статус-кво корупційних змов. Ми мусимо довести, що цю систему управління державою можна змінити. Хочу сказати, що і я, і наша команда робитимемо усе можливе для цього. Тому що для нас це не служіння черговому президенту, для нас це служіння Україні», - наголосила Юлія Тимошенко.


Політик нагадала, що її команда разом із сотнями експертів напрацювала фундаментальний документ - «Новий курс», який був розроблений не під вибори, а саме для того, щоб змінити систему. Втім, на думку Тимошенко, для того, щоб зробити Україну щасливою, треба брати усе найкраще. В тому числі і з програм кандидатів у президенти.


Найважливіше питання наразі - встановлення миру та відновлення територіальної цілісності. Тимошенко нагадала, що нещодавно міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас в ООН зробив вагому заяву щодо того, що треба посилити дорожню карту щодо ядерного роззброєння. За словами лідера «Батьківщини», це дуже правильна мета. От тільки слід згадати про Україну, яка багато років тому відмовилась від ядерної зброї в обмін ні на що. І якщо нині не будуть виконані взяті перед нею міжнародні зобов'язання, не буде відновлена територіальна цілісність та встановлений мир, то ці дорожні карти виглядатимуть непереконливими.


«Тож я думаю, що наше питання має бути поставлене в контексті світового прагнення до демілітаризації. І тоді воно буде правильно вирішене. І зараз буде відкрито вікно можливостей, щоб посилити переговорні процеси й вийти на більш високий рівень... Без мирної та цілісної України не може бути мирної та цілісної Європи», - констатувала Тимошенко.


Разом із тим політик нагадала про важливість переходу до Будапештського переговорного процесу. Коли переговори проходять на рівні президентів та прем'єрів країн, які такі гарантії давали, - це вже принципово інша розмова, аніж та, що йде сьогодні. Тимошенко також нагадала, що вже два з половиною роки нормандський формат не збирався!


«Після виборів президента буде відкрите вікно можливостей, але не надовго. Тож не можна втрачати жодного дня. Але разом із тим треба розуміти, що додатково до усіх дипломатичних переговорів, посилення армії, вступу України до НАТО наша найпотужніша зброя - правильно організоване заможне і щасливе життя в Україні!», - завершила Юлія Тимошенко.Микола БИКОВ


"Вечірні Вісті"


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:38 Вторник 0 33 Главред (Украина): почему Украина еще долго будет оставаться беднейшей страной Европы - «ЭКОНОМИКА» Ближайшее будущее кажется украинскому политологу мрачным: инвестиций не будет, старый капитал продолжит истощатся. Экономика будет в течении нескольких лет кое-как поддерживаться на нынешнем уровне...
00:22 Вторник 0 22 В Азербайджане бывший заключенный застрелил на рынке четырех человек - «Мир» В результате стрельбы погибла женщина и ее двое детей В Азербайджане бывший заключенный обстрелял людей на рынке в селе Беюк Кесик. В результате этого погибли 4 человека. Об этом сообщает местное...
00:22 Вторник 0 24 Эксперты рассказали, с каких автомобилей лучше всего начинать водить - «Мир» Правильный выбор первого авто поможет научиться профессиональному вождению. По мнению экспертов, лучше всего начинать вождение с автомобилей в кузове седан или хэтчбек, сообщает AvtoDream...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх