NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
16:06 Среда 0 18
26-06-2019, 16:06

Андрій Ніколаєнко: На парламентських виборах потрібно обирати насамперед компетентного прем’єр-міністра - «Мир»

26-06-2019, 16:06
Андрій Ніколаєнко: На парламентських виборах потрібно обирати насамперед компетентного прем’єр-міністра - «Мир»

Від результату парламентських виборів залежатиме, хто стане наступним прем'єр-міністра і, по суті, візьме персональну відповідальність за економіку країни в надзвичайно складний час.


Про це заявив кандидат у народні депутати від «Батьківщини» Андрій Ніколаєнко у прямому ефірі телеканалу ZIK.


«Голосуючи за конкретну партію, потрібно розуміти, що кожен з нас насамперед обирає прем'єра - людину, яка керуватиме урядом. Найбільша проблема у тому, що окремі люди, які зараз претендують на цей пост, зіштовхуються із серйозним викликом - відсутністю компетенції, досвіду та розуміння. Держава перебуває в надзвичайно складному становищі. Тож зараз точно не час експериментувати: українська економіка цього не витримає», - переконаний він.


Як відзначив Андрій Ніколаєнко, у майбутній коаліції необхідно зберегти певний баланс молодості та досвіду, коли нові обличчя працюватимуть разом із досвідченими професіоналами, які готові приймати існуючі виклики і давати на них гідну відповідь.


Кандидат у депутати також додав, що наразі громадськість не турбують рейтинги політичних партій. Важливо інше - для чого кожна політична сила йде у парламент, пояснив він: «Люди хочуть знати, що конкретний політик зробив у своєму житті, який у нього досвід та компетенція, яку користь він може принести країні».


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


16:13 Четверг 0 21 Почему на парламентских выборах-2019 хорошо получить и 2% - «Мир» Внеочередные парламентские выборы-2019 проходят по смешанной системе с проходным барьером в 5%. Политические партии, которые наберут от 2 до 5% голосов избирателей, получат право на государственные...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх