Keat
Опубликовано: 12:31, 12 июнь 2019
Украина / Культура

Юлія Тимошенко: На парламентських виборах люди обиратимуть нового прем’єра - «Культура»

21 липня народ обиратиме не лише парламент, але й нового прем'єр-міністра. І він повинен буде діяти негайно, адже перед країною стоять великі виклики. Про це заявила Юлія Тимошенко в прямому ефірі...
Юлія Тимошенко: На парламентських виборах люди обиратимуть нового прем’єра - «Культура»
Юлія Тимошенко: На парламентських виборах люди обиратимуть нового прем’єра - «Культура»

21 липня народ обиратиме не лише парламент, але й нового прем'єр-міністра. І він повинен буде діяти негайно, адже перед країною стоять великі виклики.


Про це заявила Юлія Тимошенко в прямому ефірі на телеканалі «Україна».


«Не коаліція обиратиме прем'єра. На чолі кожної політичної сили, яка йде до Верховної Ради стоїть кандидатура прем'єр-міністра. І буде той прем'єр, якого обере народ 21 липня. А парламент може тільки констатувати, що прийшла та політична сила, яку обрав народ і на чолі стоїть прем'єр-міністр. Не в посадах справах - великі виклики стоять перед країною і треба діяти негайно», - наголосила лідер «Батьківщини».


Юлія Тимошенко також зазначила, що після виборів її політична сила хоче створити в новій Верховній Раді коаліцію дій.«Наша команда напрацювала за 5 років справжню стратегію, як відроджуватиме Україну та життя людей, - Новий курс. Ми пропонуємо зробити її коаліційною угодою. Вона реально за дуже короткий термін може дати людям результат. І ми взяли з нашої програми найнеобхідніші кроки. Якщо ми зможемо увійти в коаліцію та спільно формуватимемо уряд разом зі «Слугою народу», то вже є програма, за якою ми можемо багато чого зробити за 100 днів, щоб люди відчули зміни на краще», - запевнила вона.


Зокрема, за словами Тимошенко, йдеться про скасування корупційних податків і зменшення тиску на підприємців, наведення ладу на митниці (програма «Контрабанда, стоп!»), зниження тарифів та перерахунок пенсій.


ba.org.ua


...

Следующая похожая новость...

Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите
Обсудить (0)