NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:22 Пятница 0 85
15-03-2019, 15:22

Юлія Тимошенко перемагає на виборах президента, – дані анкетування 2,5 млн українців (відео) - «Политика»

Какие новые профессии появились в России? | Карьера и..

+ - Сотрудники ВНИИ труда нашли на российском рынке аж...
15-03-2019, 15:22

Перемога Юлії Тимошенко на президентських виборах 31 березня беззаперечна - у першому турі її підтримують 31,68% громадян, а в другому - вона впевнено виграє у Володимира Зеленського та Петра Порошенка.


Про це свідчать дані одного з найбільших анкетувань за всю історію України. Упродовж лютого було опитано 2,5 млн громадян в усіх областях, у кожному місті та селі.


У результаті були отримані наступні дані: перше місце - Юлія Тимошенко (31,68%), друге - Володимир Зеленський (20,96%), третє - Петро Порошенко (15,80%).
У другому турі Юлія Тимошенко виграє у Володимира Зеленського - 50,53% проти 40,55% відповідно, а також у Петра Порошенка - 57,50% проти 31,20%.


«Сьогоднішні результати, 31% у Юлії Тимошенко, - це є фактично прогнозне опитування, яке робить кожна соцкомпанія. Єдина різниця - це не тисячі, а реальні 2,5 млн громадян, які були опитані. Це вже не опитування, а реальне голосування», - сказав під час прес-конференції у Києві заступник Голови фракції Сергій Соболєв.


Він наголосив, що підтвердженням цифр, які були отримані в результаті анкетування, є результати 7 хвиль виборів в об'єднаних територіальних громадах.


«Коли ви порівняєте з даними ЦВК по так званих 7 хвилях виборів, у яких були залучені понад 4 млн виборців, то ви побачите, що фактично ця цифра близька до тієї, яку оприлюднила ЦВК. Партія «Батьківщина» і наші кандидати отримали понад 30% місць в місцевих об'єднаних громадах», - зауважив політик.
Сергій Соболєв звернув увагу на те, що всі соцопитування найрейтинговіших компаній до грудня місяця свідчили про те, що Юлія Тимошенко - перший і беззаперечний лідер.


Проте, з початком передвиборчої кампанії, в опитуваннях цих відомих соцслужб, з'явилися ознаки брудних маніпуляцій - «першими у рейтингах були і Порошенко, і Зеленський, і Тимошенко, і Гриценко та інші кандидати».


Саме тому «Батьківщина» вирішила презентувати дані анкетування, яке вона не раз проводила і результати якого завжди підтверджуються офіційними результатами виборів на сайті ЦВК.
ba.org.ua...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


16:21 Вторник 0 9 На пост премьер-министра Украины может быть выдвинут Петр Порошенко - «Политика» Встреча экс-президента соседней республики с высокопоставленными членами делегации США принесла неожиданный результат. Прилетевшие для участия в инаугурации Владимира Зеленского...
16:21 Вторник 0 9 Кремлевским чиновникам вернули урезанные из-за кризиса зарплаты - «Политика» Зарплаты чиновников из администрации президента и аппарата правительства вернулись на докризисный уровень. С 1 января 2019 года они получают те же суммы, что и четыре года назад. Впервые с 2015 года...
16:21 Вторник 0 9 Областной суд отменил решение об отказе в аресте приемной матери Степана Кукина - «Политика» 30 апреля городской суд не стал арестовывать Юлию Блохину. Хотя на аресте настаивал Следственный комитет РФ. Женщину обвиняют по нескольким статьям: неисполнение родительских обязанностей,...
16:20 Вторник 0 7 «MILEX-2019» – платформа для развития диалога и партнерства в ОДКБ - «Политика» В этом году на выставке «MILEX-2019» свою продукцию представили около 170 отечественных и зарубежных организаций, производственных и торговых предприятий, научных заведений. Самые масштабные...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх