NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:22 Пятница 0 64
15-03-2019, 15:22

Юлія Тимошенко перемагає на виборах президента, – дані анкетування 2,5 млн українців (відео) - «Политика»

Ушел из жизни режиссер-документалист Юрий Шиллер -..

Работы режиссера используют для обучения студентов во ВГИКе...
15-03-2019, 15:22

Перемога Юлії Тимошенко на президентських виборах 31 березня беззаперечна - у першому турі її підтримують 31,68% громадян, а в другому - вона впевнено виграє у Володимира Зеленського та Петра Порошенка.


Про це свідчать дані одного з найбільших анкетувань за всю історію України. Упродовж лютого було опитано 2,5 млн громадян в усіх областях, у кожному місті та селі.


У результаті були отримані наступні дані: перше місце - Юлія Тимошенко (31,68%), друге - Володимир Зеленський (20,96%), третє - Петро Порошенко (15,80%).
У другому турі Юлія Тимошенко виграє у Володимира Зеленського - 50,53% проти 40,55% відповідно, а також у Петра Порошенка - 57,50% проти 31,20%.


«Сьогоднішні результати, 31% у Юлії Тимошенко, - це є фактично прогнозне опитування, яке робить кожна соцкомпанія. Єдина різниця - це не тисячі, а реальні 2,5 млн громадян, які були опитані. Це вже не опитування, а реальне голосування», - сказав під час прес-конференції у Києві заступник Голови фракції Сергій Соболєв.


Він наголосив, що підтвердженням цифр, які були отримані в результаті анкетування, є результати 7 хвиль виборів в об'єднаних територіальних громадах.


«Коли ви порівняєте з даними ЦВК по так званих 7 хвилях виборів, у яких були залучені понад 4 млн виборців, то ви побачите, що фактично ця цифра близька до тієї, яку оприлюднила ЦВК. Партія «Батьківщина» і наші кандидати отримали понад 30% місць в місцевих об'єднаних громадах», - зауважив політик.
Сергій Соболєв звернув увагу на те, що всі соцопитування найрейтинговіших компаній до грудня місяця свідчили про те, що Юлія Тимошенко - перший і беззаперечний лідер.


Проте, з початком передвиборчої кампанії, в опитуваннях цих відомих соцслужб, з'явилися ознаки брудних маніпуляцій - «першими у рейтингах були і Порошенко, і Зеленський, і Тимошенко, і Гриценко та інші кандидати».


Саме тому «Батьківщина» вирішила презентувати дані анкетування, яке вона не раз проводила і результати якого завжди підтверджуються офіційними результатами виборів на сайті ЦВК.
ba.org.ua...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:49 Вторник 0 6 Белградский майдан: кто в Сербии хочет свергнуть президента Вучича (Depo, Украина) - «Политика» Радикализация протестов в Сербии может привести к назначению внеочередных выборов президента. Ирония судьбы заключается в том, что наибольшие шансы на них будет иметь действующий руководитель страны...
00:21 Вторник 0 20 МВС закликало місцеву владу утриматися від додаткових соцвиплат перед виборами - «Политика» Міністерство внутрішніх справ закликає органи державної влади і місцевого самоврядування України утриматися від соціальних виплат до завершення виборчого процесу у державі. Про це заявив радник...
00:21 Вторник 0 22 Джулия Робертс: "Сегодня никто бы не решился снять фильм "Красотка" - «Политика» Каждый выход 51-летней Джулии Робертс не остается без внимания, ну а участие актрисы в съемках фильма гарантируют интерес к нему. Последней ее законченной работой стала драма «Вернуть Бена......У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх