Майя
Опубликовано: 18:14, 26 март 2019
Политика / Украина

Юлія Тимошенко: Геноцид українських пенсіонерів треба припиняти - «Политика»

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко обурена тим, що внаслідок реформи чинної влади «пенсіонери отримують менше за 2 тис грн». Тобто мінімальна пенсія сьогодні нижча за прожитковий мінімум, що становить 4425 грн.Про...
Юлія Тимошенко: Геноцид українських пенсіонерів треба припиняти - «Политика»
Юлія Тимошенко: Геноцид українських пенсіонерів треба припиняти - «Политика»

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко обурена тим, що внаслідок реформи чинної влади «пенсіонери отримують менше за 2 тис грн». Тобто мінімальна пенсія сьогодні нижча за прожитковий мінімум, що становить 4425 грн.Про це заявила Юлія Тимошенко під час мітингу в Ужгороді, де вона перебуває в межах масштабного передвиборного туру країною.


«Якщо людина отримує менше, вона не може вижити! Чи мали вони законне право поставити пенсію чи зарплату нижче 4425 грн? Ні!» - наголосила вона.


Юлія Тимошенко також зазначила, що ті люди, які не отримують субсидію, заплативши за ЖКП, взагалі залишаються ні з чим: не вистачає ні на ліки, ні на продукти.


«Це вважається свідомим знищенням життя людини... Геноцид українських пенсіонерів треба припиняти», - запевнила Тимошенко.До того ж, політик переконана, що не можна всім нараховувати однакову пенсію.


Так, пенсіонери, у яких маленький стаж роботи мають отримвувати не менше 4425 грн, а ті, хто більше працював, отримуватимуть більші пенсії.


ba.org.ua


...

Следующая похожая новость...

Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите
Обсудить (0)