Dickinson
Опубликовано: 16:01, 27 май 2019
Политика / Украина

Юлія Тимошенко: Оголошення дефолту Україною неприпустимо - «Политика»

У жодному разі не можна допустити дефолту України: для цього немає жодних передумов. Про це завила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко на брифінгу за підсумками Погоджувальної ради лідерів парламентських...
Юлія Тимошенко: Оголошення дефолту Україною неприпустимо - «Политика»
Юлія Тимошенко: Оголошення дефолту Україною неприпустимо - «Политика»

У жодному разі не можна допустити дефолту України: для цього немає жодних передумов.


Про це завила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко на брифінгу за підсумками Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій і груп.


«У жодному випадку, за жодних обставин не можна допустити, щоб в Україні настав дефолт. Це втрата довіри всіх інвесторів у світі до України на багато років. Ніхто не зможе спрогнозувати, який буде курс гривні. При дефолтах, як правило, стрімко падає курс національної валюти. А це вже повне зубожіння людей, тому що в доларах вони знову отримуватимуть в 2-3 рази менше», - пояснила політик.


Також, зазначила Юлія Тимошенко, «дефолт - це повна дестабілізація всього життя України і це економічний занепад, який триватиме роками».


Окрім того, лідер «Батьківщини» наголосила, що питання дефолту - це не питання президента України, а питання уряду та НБУ. Натомість Україна має збалансований бюджет, який передбачає кошти на погашення наших боргів та повернення відсотків за запозиченнями, додала вона.«Передумов для дефолту не існує! Жодного дефолту в Україні не може бути, якщо ніхто не піде ні в які авантюри, несумісні з нормальним життям країни», - наголосила Юля Тимошенко.


Вона також звернула увагу на те, що за два місяці парламенту і новому президенту України треба тісно співпрацювати над новим бюджетом на наступний рік.


«Саме зараз розпочинається бюджетний процес, а бюджетний процес - це пенсії, заробітні плати, правильна система оподаткування нашої економіки, справедливі соціальні виплати, і це припинення тієї корупції на бюджеті, яка тривала всі 5 років», - підсумувала лідер партії.


ba.org.ua


...

Следующая похожая новость...

Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите
Обсудить (0)