NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
21:15 Понедельник 0 139
18-02-2019, 21:15

Андрій Павловський: Влада займається відкритим підкупом за державні гроші - «Общество»

Названы продукты, ускоряющие обмен веществ - «Общество»..

5 простых продуктов, способствующих стройности Диетологи в...
18-02-2019, 21:15

Осучаснення пенсій не є ноу-хау. Індексація на 100% від зростання споживчих цін була прописана в законодавстві. Заморозивши на декілька років індексацію виплат, влада фактично вкрала в середньому по тисячі гривень на місяць у кожної людини похилого віку. Адже якби осучаснення проводилося згідно із законодавством, середня пенсія становила би близько 4 тисяч гривень, а мінімальна - 2,5 тисяч гривень.


Про це у коментарі "ВВ" повідомив експерт з питань соціальної політики Андрій Павловський.


Зараз індексація проводиться не на 100% від зростання споживчих цін, а на 50%, і не на 100% від збільшення середньої зарплати, а знов таки на 50%. Тобто підвищення буде вдвічі меншим, ніж до так званої пенсійної реформи.


Крім того, реформою Гройсмана-Реви зменшено на третину вагу страхового року шляхом зниження страхового коефіцієнту з 1,35 до 1,0. А на цей коефіцієнт множилася розрахункова пенсія. Відповідно ті, хто вийшли на заслужений відпочинок з 1 січня 2018 року, мають пенсію десь на 30% меншу, ніж ті, кому пощастило стати пенсіонером до цієї реформи.


А ще з 1 січня 2019 року на пенсію має право вийти тільки та людина, яка має не менше 26 років страхового стажу, хоча раніше мінімальна вимога для виходу на пенсію була 15 років. А впродовж декількох років мінімальний стаж має зрости до 30 років.


До речі, в березні планується не тільки осучаснення пенсій, а й монетизація субсидій. Живі гроші видаватимуть одночасно з пенсіями, щоб пенсіонери побачили приголомшливі суми, хоча насправді для 7 млн стареньких, які отримують «мінімалку» або близьку до неї за розміром пенсію, підвищення складе 50-70 гривень. Тобто переважна більшість людей не побачать реального підвищення.


До того ж Пенсійний фонд не має права займатися жодними іншими виплатами, окрім пенсій. Але саме через ПФУ здійснюватиметься виплата субсидій, що є по суті грубим порушенням бюджетного законодавства.


Влада напередодні виборів, пообіцявши опікуватися людьми з найменшими пенсійними виплатами, фактично намагається підкупити стареньких. Зараз у деяких областях ухвалюють рішення щодо виділення за місяць до виборів з облбюджетів по тисячі гривень тим людям шанованого віку, пенсія яких не перевищує 2,5 тис. грн. Чи не є це нахабним відкритим підкупом за державні гроші?


Зрозуміло, що все це, враховуючи дефіцит Пенсійного фонду, призведе до додаткового навантаження на держбюджет. Але влада піде на те, щоб виплатити стареньким ці гроші, аби тільки залишитися кермувати державою.Вечірні Вісті


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


06:17 Воскресенье 0 16 Raseef22 (Ливан): Саудовская Аравия запретила работать в сфере образования лицам, обвиняемым в сексуальных домогательствах - «Общество» Комитет по социальным и семейным вопросам в Саудовской Аравии запретил работать в сфере образования лицам, обвиняемым в сексуальных домогательствах. По данным 2014 года, каждый четвертый саудовский...
06:16 Воскресенье 0 12 Ilta-Sanomat (Финляндия): помните, как президент Кекконен получил от России в подарок белого медведя? Немного о домашних любимцах первых лиц Финляндии - «Общество» Финские политики известны любовью к животным — как и россияне. Сейчас у всех на устах пес Ленну финского президента Ниинистё и путинская акита Юмэ. Предшественница Ниинистё Тарья Халонен не...
06:16 Воскресенье 0 16 Le Parisien (Франция): знаменитая история черного раба Петра Великого - «Общество» «Паризьен» рассказывает как фортуна изменила жизнь африканского мальчика, которого в 1704 году взял под свое крыло русский царь Петр I. Поднявшийся с самых низов чернокожий парень в конечном итоге...
03:08 Воскресенье 0 34 Ученые назвали фрукты, замедляющие старение кожи - «Общество» Крупное исследование провели в США. Вещество фистеин, содержащееся в яблоках и клубнике, способствует значительному снижению стареющих клеток в организме, сообщает Комментарии. Употребление в пищу...
03:08 Воскресенье 0 30 Стало известно, какая модель авто больше других защищает водителей при ДТП (видео) - «Общество» Пикапы безопаснее других авто. Согласно заключению американских страховщиков, в пикапах самому большому риску при аварии подвергаются пассажиры, а не водители, передает avtodream.org. В ходе...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх