Руфь
Опубликовано: 20:01, 19 июль 2019
Общество / Украина

Тимошенко - це єдиний політик, який пропоную відразу після виборів конкретні шляхи щодо покращення життя людей, - Корнійчук - «Общество»

Країна втомилася від перевиборчих порожніх обіцянок. Українці хочуть почути, що саме політики будуть робити після парламентських виборів, коли остаточно втратять владу всі ті люди, які п'ять років нищіли державу...
Тимошенко - це єдиний політик, який пропоную відразу після виборів конкретні шляхи щодо покращення життя людей, - Корнійчук - «Общество»
Тимошенко - це єдиний політик, який пропоную відразу після виборів конкретні шляхи щодо покращення життя людей, - Корнійчук - «Общество»

Країна втомилася від перевиборчих порожніх обіцянок. Українці хочуть почути, що саме політики будуть робити після парламентських виборів, коли остаточно втратять владу всі ті люди, які п'ять років нищіли державу. І єдиний політик, який дає відповідь на це болюче питання, - Юлія Тимошенко.


У п'ятницю вона презентувала покроковий план дії нової парламентської коаліції «8 законів за 100 годин». Тобто швидкі механізми, які дозволять українцям за лічені години відчути покращення свого життя. Та зрозуміти - «епоха злиднів Порошенка» пішла у минуле.


Які саме законопроекти пропонує Тимошенко прийняти в перші 100 робочих годин нової Ради (та обов'язково записати їх виконання у коаліційній угоді)?


По-перше, про справедливу ціну на газ.
Він буде складатися з двох основних частин. З одного боку, газ українського видобування має постачатися виключно населенню та бюджетним установам. З іншого, гранична рентабельність має складати 30%. Відразу після початку дії цього закону ціну на газ буде знижено у два рази - до 3,6 грн за куб.


До речі, до 2014 року діяло правило щодо використання власного газу для українців. Поки Порошенко та Гройсман не вирішили заробити на населенні, збільшив тарифи у 12 разів.


По-друге, введення обов'язкового медичного страхування замість «медичного геноциду» Супрун.
Працюючим українцям страховку оплачуватимуть роботодавці, а дітям та пенсіонерам - держава. Ліки, згідно страховці, будуть безкоштовні.


По-третє, законопроект про гарантовану мінімальну пенсію не нижче прожиткового мінімуму. У 2019 році - це 3094 грн.


По-четверте, відновлення та збільшення виплат при народженні дитини ( 50 тис грн на першу дитину, 100 тис грн. -на другу, 150 тис грн. - на третю та більше).


По-п'яте, продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі.За словами Тимошенко, спочатку треба у державі створити фермерський клас та ринкові ціни на землю ( як у Європі), а потім вже продавати.


По-шосте, пакет законопроектів про деофшорізацію, що дозволить наповнити бюджет для покращення життя людей (приблизно 320 млрд грн. за три роки).


По-сьоме, новий Податковий кодекс, який виведе економіку «із тіні».


А саме: заміна ПДВ податком на реалізацію, податок на прибуток - податком на виведений капітал тощо.


По-восьме, законопроект щодо не обмеження термінів покарання за корупцію у армії під час війни.


Головна мета -не дати можливість Порошенко та Ко за допомогою затягування розслідувань уникнути покарання за крадіжки у армії на протязі п'яти років.


Отже, Тимошенко - це єдиний політик, який не тільки говорить про те, що треба діяти. Але й пропоную відразу після виборів конкретні шляхи щодо покращення життя людей та відродження держави після правління «орди Порошенка». І, звісно, чим більше українців проголосує за «Батьківщину», тим сильніші важелі впливу будуть у Тимошенко для реалізації своїх законопроектів у якості голови уряду.


Дмитро Корнійчук


...

Следующая похожая новость...

Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите
Обсудить (0)