Вероника
Опубликовано: 00:42, 22 октябрь 2019
Общество / Украина

Синоптик: Суттєве похолодання передбачається з 28-го жовтня - «Общество»

Новий жовтневий тиждень обіцяє знову бути із антициклональнальним характером. Тобто, у більшості областей України очікується погода без опадів (карта 1), із слабким вітром...
Синоптик: Суттєве похолодання передбачається з 28-го жовтня - «Общество»
Синоптик: Суттєве похолодання передбачається з 28-го жовтня - «Общество»

Новий жовтневий тиждень обіцяє знову бути із антициклональнальним характером. Тобто, у більшості областей України очікується погода без опадів (карта 1), із слабким вітром. Температура повітря, за прогнозами, також не мала б суттєво мінятися, протягом дня стовпчики термометрів коливатимуться в межах +17+24 градусів.


Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомила головний синоптик Opogode Наталка Діденко.


Але! Тумани накочуються потужно і дружно, тому, якщо туман триматиметься половину або більшу частину дня, то щільна його пелена не дасть повітрю прогріватися.


І ще важливий нюанс, про який говорять зараз усі, окрім тих, хто мав би хоча б щось сказати.
Ну, але це якось зараз у тренді - страусина позиція, а якщо по-людськи, то тотальна безвідповідальність.


Тумани та слабкий вітер сприятимуть накопиченню шкідливих домішок у повітрі, яких й так вистачає, особливо у великих містах.
І така ситуація триватиме ще до кінця тижня.


У Києві 22-го жовтня - без опадів, туман (карта 2), денна температура повітря близько +20 градусів, якщо її не 'підкоректує' вниз туман.Найближча перспектива. Тиждень - без суттєвих змін. Суттєве похолодання передбачається з 28-го жовтня, до +10+14 градусів протягом дня, а з 31-го жовтня -1 листопада температура повітря поповзе до нічних -1-5 градусів, вдень до +5+10 градусів.


А поки що - маловітярний туманний та відносно теплий антициклон.
Бережіть себе і довіряйте в усьому лише професіоналам, а не тріскучим невігласам. Їхній час - завжди позаду, хоч як би комусь не здавалося інакше.


Вечірні Вісті


...

Следующая похожая новость...
Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите
Обсудить (0)