NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
21:10 Суббота 0 193
23-03-2019, 21:10

Юлія Тимошенко: Якщо ми хочемо змінити Україну, нам потрібно змінити всю систему влади - «Автоновости»

Отец насильно упек Бритни Спирс в психбольницу -..

Американская поп-дива, под чьи хиты танцует весь мир,...
23-03-2019, 21:10

Забезпечити це зможе Нова конституція, у якій не буде імунітету та недоторканності ні в кого.


Про це Юлія Тимошенко заявила під час мітингу в Рівному.


За її словами, про наслідки нерівності всіх перед законом і відсутність відповідальності в країні свідчить нещодавно оприлюднене журналістське розслідування про корупцію президента та його оточення на постачанні з країни-агресора непридатних запчастин для української армії за завищеними цінами.


Це стало перевіркою нашої системи на здатність протистояти таким масштабним порушенням закону високопосадовцями.


"Стало очевидним те, що немає в українській Конституції інструментів, як притягнути до відповідальності високопосадових осіб, які так поводять з країною під час війни", - сказала вона.


У Конституції процедура імпічменту прописана так, що притягти винних виявилося неможливим. Так, наприклад, за нашим Основним Законом, для того щоб розпочати процедуру імпічменту президенту за корупцію на оборонці, треба утворити в парламенті ТСК щодо розслідування справи. І в парламенті створили таку комісію, але її очолив депутат БПП.


«Чому? Тому що більшість в парламенті - президентська», пояснила Голова партії.


Окрім того, Генпрокуратурою, яка також бере участь в імпічменті, керує кум президента, а Верховний Суд, по суті, - приватна власність президента і "ніхто проти свого власника не може діяти", зауважила Юлія Тимошенко.


На жаль, констатує лідер "Батьківщини", в Україні на кожних виборах лише змінюються обличчя при владі, але прогнила система не ліквідована. Саме тому не можна нікого притягнути до відповідальності, адже у всіх імунітет, недоторканність: у президента, суддів, депутатів.


"Тому, якщо ми хочемо міняти країну, нам потрібно міняти всю систему влади, а не прізвища. Нам потрібна система, яка буде звільнена від кланів і корупції", - сказала вона.


Забезпечити це зможе Нова конституція, у якій не буде імунітету та недоторканності ні в кого.


"Усі мусять бути рівні перед законом. У разі цього можна сподіватися на те, що в нас буде країна", - переконана Юлія Тимошенко.


ba.org.ua


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


12:44 Воскресенье 0 0 Источник: Зидан попросил руководство Реала перехватить Де Лигта у Барселоны - «Общество» Французский специалист надеется перехватить Матейса де Лигта у каталонского клуба. Главный тренер Реала Зинедин Зидан заинтересован в подписании защитника Аякса Матейса де Лигта, сообщает Corriere...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх