NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:24 Понедельник 0 55
25-03-2019, 18:24

Нещаслива Україна: у нас найнижчий рівень довіри до влади у світі - «Экономика»

В Мексике неизвестные застрелили 13 человек в баре -..

Штат Веракрус на юго-востоке Мексики является одним из...
25-03-2019, 18:24
Нещаслива Україна: у нас найнижчий рівень довіри до влади у світі - «Экономика»

В Україні найнижчий у світі рівень довіри населення до влади - усього 9%. Про це свідчать результати дослідження аналітично-консультативної компанії Gallup за 2018 рік.
Так, аналітики зазначають, що Україна другий рік поспіль демонструє такий результат. Для порівняння: за даними компанії, п'ять років тому цей показник сягав 24%. До речі, середній світовий показник - 56%.


Як з'ясували дослідники, відразу після обрання президентом Петра Порошенка довіру до влади в цілому відчували 24% українців, водночас дії Порошенка схвалювали 48%. «Проте ці надії швидко зникли, оскільки багато українців побачили, що влада не в змозі виконати вимоги учасників Майдану». Аналітики зазначили, що з 2015 року довіра не перевищувала 14%.


Минулого тижня був опублікований ще один цікавий рейтинг. Організація Sustainable Development Solutions Network під проводом ООН підготувала до Міжнародного дня щастя (20 березня) рейтинг найщасливіших країн світу. Перше місце другий рік поспіль посіла Фінляндія. У першій десятці опинились також Данія, Норвегія, Ісландія, Нідерланди, Швейцарія, Швеція, Нова Зеландія, Канада, Австрія. На останньому, 156-му місці у рейтингу - Південний Судан. Крім нього, найменш щасливими країнами стали ЦАР, Афганістан, Танзанія, Руанда, Ємен, Малаві, Сирія, Ботсвана та Гаїті.


На якому ж місці Україна? На 133-му! Ми знаходимося в рейтингу між Чадом та Ефіопією. Для порівняння: в 2013 році ми були на 87-му місці, а в 2015-му - вже на 111-му...


На які показники аналітики звертають увагу, складаючи рейтинг? В опитуваннях досліджують кілька аспектів: ВВП на душу населення, тривалість життя, рівень соціальної підтримки, масштаб корупції.


Вищезгадані показники якраз і є «найкращими» результатами п'ятиріччя правління президента Петра Порошенка. Як кажуть, без коментарів.


"Вечірні Вісті"


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


18:21 Понедельник 0 4 ЦИК Украины: Зеленский получил втрое больше голосов, чем Порошенко - «Новости Дня» После голосования в рамках второго тура выборов президента Украины 2019 в Центральной избирательной комиссии по состоянию на около 8:00 понедельника, 22 апреля, подсчитали более 90% электронных...
18:11 Понедельник 0 5 Медведев прокомментировал грядущую победу Зеленского на выборах Фото: government.ru МОСКВА, 22 апреля, . Премьер-министр Дмитрий Медведев прокомментировал предварительные результаты выборов на Украине, согласно которым безусловную победу одерживает Зеленский. ...
18:11 Понедельник 0 9 Глава Львовской области, где победил Порошенко, ушел в отставку Фото: Википедия ЛЬВОВСКАЯ ОБЛАСТЬ, 22 апреля, . Глава администрации Львовской области Олег Синютка уходит в отставку. Львовская область стала единственным регионом Украины, где Петр Порошенко вышел...
18:06 Понедельник 0 4 В Штатах заявляют о подготовке новых терактов на Шри-Ланке - «Экономика» В Государственном департаменте США утверждают, что террористические группировки продолжают планировать нападения на Шри-Ланке. Об этом говорится на сайте Госдепа. "Террористические группы...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх