NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:24 Понедельник 0 62
25-03-2019, 18:24

Нещаслива Україна: у нас найнижчий рівень довіри до влади у світі - «Экономика»

Почему на парламентских выборах-2019 хорошо получить и..

Внеочередные парламентские выборы-2019 проходят по...
25-03-2019, 18:24
Нещаслива Україна: у нас найнижчий рівень довіри до влади у світі - «Экономика»

В Україні найнижчий у світі рівень довіри населення до влади - усього 9%. Про це свідчать результати дослідження аналітично-консультативної компанії Gallup за 2018 рік.
Так, аналітики зазначають, що Україна другий рік поспіль демонструє такий результат. Для порівняння: за даними компанії, п'ять років тому цей показник сягав 24%. До речі, середній світовий показник - 56%.


Як з'ясували дослідники, відразу після обрання президентом Петра Порошенка довіру до влади в цілому відчували 24% українців, водночас дії Порошенка схвалювали 48%. «Проте ці надії швидко зникли, оскільки багато українців побачили, що влада не в змозі виконати вимоги учасників Майдану». Аналітики зазначили, що з 2015 року довіра не перевищувала 14%.


Минулого тижня був опублікований ще один цікавий рейтинг. Організація Sustainable Development Solutions Network під проводом ООН підготувала до Міжнародного дня щастя (20 березня) рейтинг найщасливіших країн світу. Перше місце другий рік поспіль посіла Фінляндія. У першій десятці опинились також Данія, Норвегія, Ісландія, Нідерланди, Швейцарія, Швеція, Нова Зеландія, Канада, Австрія. На останньому, 156-му місці у рейтингу - Південний Судан. Крім нього, найменш щасливими країнами стали ЦАР, Афганістан, Танзанія, Руанда, Ємен, Малаві, Сирія, Ботсвана та Гаїті.


На якому ж місці Україна? На 133-му! Ми знаходимося в рейтингу між Чадом та Ефіопією. Для порівняння: в 2013 році ми були на 87-му місці, а в 2015-му - вже на 111-му...


На які показники аналітики звертають увагу, складаючи рейтинг? В опитуваннях досліджують кілька аспектів: ВВП на душу населення, тривалість життя, рівень соціальної підтримки, масштаб корупції.


Вищезгадані показники якраз і є «найкращими» результатами п'ятиріччя правління президента Петра Порошенка. Як кажуть, без коментарів.


"Вечірні Вісті"


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


12:55 Пятница 0 17 На Київщині затримали організаторів "реабілітаційних центрів" - «Автоновости» Поліцейські звільнили 46 осіб, які перебували в уразливому стані та піддавалися трудовій експлуатації. Правоохоронці Київщини викрили злочинців, які під виглядом «реабілітаційних центрів» займалися......
12:55 Пятница 0 15 Новая глава Еврокомиссии выступила за сохранение санкций против РФ - «Автоновости» Урсула фон дер Ляйен напомнила об российской аннексии Крыма РФ демонстрирует враждебное поведение уже в течение долгого времени и с ней надо говорить с позиции силы и сохранять текущие санкции против...
12:55 Пятница 0 15 У Зеленского допускают коалицию с "Батькивщиной" - «Автоновости» Шефир прокомментировал возможную коалицию с Тимошенко Президентская партия "Слуга народа" допускает коалицию с партией Юлии Тимошенко "Батькивщина". Об этом заявил первый помощник президента Сергей...
12:34 Пятница 0 11 В Сеуле построят крупнейшую в мире плавучую электростанцию - «Мир» Правительство Южной Кореи одобрило проект создания самой крупной в мире плавучей электростанции на солнечных батареях Об этом сообщает южнокорейское министерство промышленности, торговли и...
12:12 Пятница 0 16 Юлія Тимошенко: Без зниження тарифів не буде економічного розвитку України - «Происшествия» Перший закон у новому парламенті має повернути населенню газ українського видобутку і таким чином знизити тарифи. Це дозволить збільшити доходи українців і підняти економіку, адже люди матимуть за що...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх