Юлія Тимошенко: Суспільство має отримати реальні механізми контролю за президентом - «Экономика» » «Новости Дня»
Day
Опубликовано: 12:32, 08 апреля 2019
Украина / Экономика / Финансы

Юлія Тимошенко: Суспільство має отримати реальні механізми контролю за президентом - «Экономика»

Юлія Тимошенко закликала парламент невідкладно ухвалити закони, які зможуть усунути безвідповідальність будь-якого Президента України. Як наголосила лідер «Батьківщини» під час Погоджувальної ради...
Юлія Тимошенко: Суспільство має отримати реальні механізми контролю за президентом - «Экономика»
Юлія Тимошенко: Суспільство має отримати реальні механізми контролю за президентом - «Экономика»

Юлія Тимошенко закликала парламент невідкладно ухвалити закони, які зможуть усунути безвідповідальність будь-якого Президента України.


Як наголосила лідер «Батьківщини» під час Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради, потрібно насамперед ухвалити закон про ТСК, «щоб в руках парламенту був інструмент контролю за корупцією будь-якого президента або силових структур».


Другий закон, який мають підтримати депутати, переконана Юлія Тимошенко, - зміни до Конституції про скасування недоторканності суддів, депутатів та президента. За її словами, саме нерівність перед законом дозволяє високопосадовцям безкарно зловживати законом, правами та свободами людей.


Наступний крок - закон про вибори до Верховної Ради за пропорційною системою.


«Не можна залишати мажоритарку, що стане основою корупції для формування вже нової Верховної Ради», - сказала політик.


Потрібно негайно проголосувати закон про імпічмент президента, щоб більше не було безкарності та безвідповідальності, а також закони про референдум та про відклик депутатів і цілих партій з парламенту або тих органів місцевого самоврядування, де порушується закон.


Юлія Тимошенко звернула увагу на те, що Україна постала перед викликом розхитування, руйнації непрофесійного управління, але «ми можемо об'єднатися і реально змінити країну». За декілька місяців розпочинається парламентська виборча кампанія і ще можна все виправити, і «цей балаган можна припиняти та повертатися до справжнього державотворення», додала Голова партії.


«Нам треба йти шляхом впевненості, єдності, державної та політичної мудрості. Не втягнутися в шоу та балаган. Служити людям та вберегти країну», - підсумувала лідер «Батьківщини».
ba.org.ua


...

Следующая похожая новость...
Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Обсудить (0)