NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:45 Понедельник 0 49
15-04-2019, 18:45

Ігор Луценко: Суспільство гине під впливом мережі - «Экономика»

15-04-2019, 18:45
Ігор Луценко: Суспільство гине під впливом мережі - «Экономика»

Соціальні мережі не роблять політичний процес, зокрема виборчий, більш розумним, об'єктивним та зваженим.


Були сподівання, що розширені можливості комунікації дозволять зламати монополію традиційних медіа, запровадять безпосередній доступ до істини для усіх, хто істини прагне. Але сталося навпаки - істина не виявилася потрібною, а от конфлікт затягнув в себе більшість.


По Україні, по США і по європейських країнах ми бачимо, що градус суспільного протистояння в епоху соцмереж зріс. Вибори перетворилися на перманенту холодну війну, читання газет та перегляд ТВ-шоу замінили щоденні кількагодинні сварки в інтернеті з одних звичайних людей з іншими, з персональними образами та навіть погрозами.


Раніше ціною виборів було деяке тимчасове засмічення інформаційного простору з подачі двох-трьох-чотирьох політичних сил, що насправді чудово вміють миритися між собою і чітко розділяють бізнесове та персональне.


Але таке не можна повторити відносно звичайних громадян, які звикли все сприймати серйозно. Нині вибори - це громадянський конфлікт, тотальне руйнування соціальних зв'язків - громадських, особистих, це високий градус ненависті, де вже політики і партії відходять на друге місце, натомість на першому місці стоїть ідентичність, політично-мережеве «свій-чужий» руйнує природні людські стосунки.


Суспільство, як сукупність цих стосунків, гине просто на очах під впливом мережі.


Ігор Луценко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


20:10 Понедельник 0 0 Сейчас важно утолить финансовую жажду, увеличив количество денег в экономике, - эксперт - «Мир» Нацбанк установил на понедельник, 15 июля, курс доллара США на уровне 25,76 грн. (по сравнению с предыдущим рабочим днем «американец» еще снизился в цене на 4 коп.). Пока это не вызывает ни...
20:06 Понедельник 0 0 Китайские зрители раскритиковали трейлер "Мулан" - «Культура» К созданию фильмов о прошлых эпохах нужно подходить со всей ответственностью, даже если это ремейк мультфильма. Студия Disney пренебрегла этим принципом, за что и поплатилась: китайские зрители...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх