NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:38 Четверг 0 102
18-04-2019, 12:38

У разі нульового транзиту природного газу максимально ми зможемо імпортувати з Європи 5-7 млрд.куб.м газу на рік, - експерт - «Автоновости»

В Донецке и Луганске поздравили Украину с Днем..

В Донецке и Луганске замечены патриотические листовки ко...
18-04-2019, 12:38
У разі нульового транзиту природного газу максимально ми зможемо імпортувати з Європи 5-7 млрд.куб.м газу на рік, - експерт - «Автоновости»

На тлі передвиборчих баталій, ми не повинні закривати очі на нагальні проблеми та загрози, які постають перед нами.


Про це на своїй сторінці в "=68.ARD_ne35hez8wyVd98ekpAJsMvYcvWZLkexsi0jJdZ_ziYaQgCBZeToISrmG3JXDvadctYX8aPVS9YkL_3b6Pzi8y6jkGm7_AuqByPNIJiG3e70hW_REnEiBji9q07nTaIqNMGLByNydldNXrjOHlnJTDCipLxZ2PnATwR3ZJN9XS6D_9Y45HGRWKz_jv6zCDp0MpSjZYrfy&__tn__=-R]Фейсбуці" повідомив експерт з питань енергетики Леонід Уніговський.
Я згоден з паном Коболєвим (іноді і це буває), що попереду у нас можливі суттєві випробування. Мова йде про переривання транзиту російського газу через ГТС України в опалювальний сезон 2019-2020 років. І справа не в тому, чи буде побудований, чи не буде Північний потік - 2 . Росія наполегливо готується до зупинення транзиту через українську територію з 01 січня 2020 року: накопичуються обсяги російського газу в підземних сховищах Європи, укладаються угоди про постачання скрапленого газу в рахунок зобов'язань Газпрому для європейських споживачів. Все це може призвести до того, що в опалювальний сезон 2019-2020 років ми можемо опинитися сам на сам з нашими проблемами.
Як свідчать розрахунки, у разі нульового транзиту природного газу через нашу територію, максимально ми зможемо імпортувати з Європи 5-7 млрд.куб.м газу на рік. Цього для нас явно недостатньо. Вихід - і тут я підтримую пана Коболєва - накопичення в наших ПСГ близько 20 млрд. куб.м газу. І це потрібно робити саме зараз, влітку.
Що для цього потрібно. Перш за все - фінансові ресурси. Це справа країни, а не тільки компанії Нафтогаз. На мій погляд, потрібне окреме рішення Уряду, або, навіть, ухвалення окремого закону «Про стратегічні резерви природного газу» з визначенням відповідного фінансового механізму щодо їх забезпечення.
Друге - це проблема, яка частково вже вирішувалась в 2009 році - реверс природного газу із заходу України на її схід. Це робота Укртрансгазу, але до цього потрібно готуватися вже зараз.
Ми повинні тверезо дивитися на ситуацію і розуміти, з чим ми можемо стикнутися вже найближчим часом.Вечірні Вісті


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


20:23 Суббота 0 12 Президент Европейского совета предложил пригласить Украину на следующий саммит G7 - «Экономика» Глава Европейского совета Дональд Туск будет выступать за приглашение Украины на следующий саммит большой семерки в качестве гостя. Об этом сообщает "ТАСС". Заявление Туск сделал во время...
20:20 Суббота 0 11 В НБУ сообщили о резком росте числа фальшивых купюр номиналом 500 гривен - «Экономика» В первом полугодии 2019 года в Украине изъяли на 26% меньше поддельных банкнот, чем за этот же период в прошлом году. Однако половина подделок - это банкноты наивысшего номинала - 500 гривен. ......
16:17 Суббота 0 32 Сборная Украины по футболу поздравила украинцев с Днем независимости (видео) - «Спорт» Футболисты, которые защищают цвета национальной сборной Украины по футболу, поздравили украинцев с государственным праздником. Игроки сборной Украины поздравили страну с Днем независимости Украины....
16:17 Суббота 0 28 В США выдвинули условие России для возвращения в "большую восьмерку" - «Спорт» В администрации главы США Дональда Трампа считают, что Москва должна сама попросить о своем возвращении в "большую восьмерку". Об этом сообщил высокопоставленный чиновник администрации Трампа,......
16:11 Суббота 0 30 На праздновании Дня независимости оригинально и эпично исполнили гимн Украины (видео) - «Общество» На Майдане Независимости прозвучал оригинальный гимн Украины - длительностью более 7 минут в исполнении оркестров и известных музыкантов (более 600 голосов). В частности, всемирно известных оперных...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх