NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:38 Четверг 0 89
18-04-2019, 12:38

У разі нульового транзиту природного газу максимально ми зможемо імпортувати з Європи 5-7 млрд.куб.м газу на рік, - експерт - «Автоновости»

Турция неожиданно поставила сирийской оппозиции..

Это поможет повстанцам отразить поддерживаемое Россией...
18-04-2019, 12:38
У разі нульового транзиту природного газу максимально ми зможемо імпортувати з Європи 5-7 млрд.куб.м газу на рік, - експерт - «Автоновости»

На тлі передвиборчих баталій, ми не повинні закривати очі на нагальні проблеми та загрози, які постають перед нами.


Про це на своїй сторінці в "=68.ARD_ne35hez8wyVd98ekpAJsMvYcvWZLkexsi0jJdZ_ziYaQgCBZeToISrmG3JXDvadctYX8aPVS9YkL_3b6Pzi8y6jkGm7_AuqByPNIJiG3e70hW_REnEiBji9q07nTaIqNMGLByNydldNXrjOHlnJTDCipLxZ2PnATwR3ZJN9XS6D_9Y45HGRWKz_jv6zCDp0MpSjZYrfy&__tn__=-R]Фейсбуці" повідомив експерт з питань енергетики Леонід Уніговський.
Я згоден з паном Коболєвим (іноді і це буває), що попереду у нас можливі суттєві випробування. Мова йде про переривання транзиту російського газу через ГТС України в опалювальний сезон 2019-2020 років. І справа не в тому, чи буде побудований, чи не буде Північний потік - 2 . Росія наполегливо готується до зупинення транзиту через українську територію з 01 січня 2020 року: накопичуються обсяги російського газу в підземних сховищах Європи, укладаються угоди про постачання скрапленого газу в рахунок зобов'язань Газпрому для європейських споживачів. Все це може призвести до того, що в опалювальний сезон 2019-2020 років ми можемо опинитися сам на сам з нашими проблемами.
Як свідчать розрахунки, у разі нульового транзиту природного газу через нашу територію, максимально ми зможемо імпортувати з Європи 5-7 млрд.куб.м газу на рік. Цього для нас явно недостатньо. Вихід - і тут я підтримую пана Коболєва - накопичення в наших ПСГ близько 20 млрд. куб.м газу. І це потрібно робити саме зараз, влітку.
Що для цього потрібно. Перш за все - фінансові ресурси. Це справа країни, а не тільки компанії Нафтогаз. На мій погляд, потрібне окреме рішення Уряду, або, навіть, ухвалення окремого закону «Про стратегічні резерви природного газу» з визначенням відповідного фінансового механізму щодо їх забезпечення.
Друге - це проблема, яка частково вже вирішувалась в 2009 році - реверс природного газу із заходу України на її схід. Це робота Укртрансгазу, але до цього потрібно готуватися вже зараз.
Ми повинні тверезо дивитися на ситуацію і розуміти, з чим ми можемо стикнутися вже найближчим часом.Вечірні Вісті


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх