Новий альбом Мадонни Madame X очолив чат Billboard - «Автоновости» » «Новости Дня»
Инна
Опубликовано: 00:03, 25 июня 2019
Украина / Авто

Новий альбом Мадонни Madame X очолив чат Billboard - «Автоновости»

14-й студійний альбом американської співачки Мадонни Madame X очолив чарт альбомів Billboard 200. Він став уже дев'ятою збіркою виконавиці, що потрапили на топ авторитетного...
Новий альбом Мадонни Madame X очолив чат Billboard - «Автоновости»
Новий альбом Мадонни Madame X очолив чат Billboard - «Автоновости»

14-й студійний альбом американської співачки Мадонни Madame X очолив чарт альбомів Billboard 200. Він став уже дев'ятою збіркою виконавиці, що потрапили на топ авторитетного чарту.


Альбом, реліз якого відбувся 14 червня 2019 року, став першим для Мадонни за останні чотири роки. Після того, як він очолив чарт, Мадонна посіла друге місце серед виконавиць, чиї альбоми ставали №?1 в чартах Billboard (перше місце займає Барбра Стрейзанд - 11 альбомів).


Виконавиця відреагувала на новину постом в своєму Instagram: «Мадам Х вдячна».


Мадонна називає Madame X концептуальним альбомом, зосередженим на персонажі, названому «секретним агентом, що подорожує по світу, змінює особистість, бореться за свободу і несе світло в темні місця». У нових піснях Мадонна бере участь у політичній дискусії, бореться за права геїв і просить американців «прокинутися» і усвідомити небезпеку насильства із застосуванням зброї.


Крім того, в п'ятницю Billboard оголосив, що сингл Medell?n з альбому Madame X став 47-й піснею Мадонни, яка зайняла 1 місце в чарті Dance Club.


style.nv.ua


...

Следующая похожая новость...
Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Обсудить (0)