Флорентина
Опубликовано: 16:00, 18 июль 2019
Украина / Авто

Діяти треба негайно, не гаючи часу, - Юлія Тимошенко - «Автоновости»

Діяти треба негайно, не гаючи часу. Адже покроковий план невідкладних для України дій вже розроблений «Батьківщиною» і вона готова взятися за справу. Про це заявила Юлія Тимошенко під час прямого...
Діяти треба негайно, не гаючи часу, - Юлія Тимошенко - «Автоновости»
Діяти треба негайно, не гаючи часу, - Юлія Тимошенко - «Автоновости»

Діяти треба негайно, не гаючи часу. Адже покроковий план невідкладних для України дій вже розроблений «Батьківщиною» і вона готова взятися за справу.


Про це заявила Юлія Тимошенко під час прямого ефіру на телеканалі «112.Україна».


Юлія Тимошенко нагадала про перемогу в судах двох інстанцій, які визнали незаконними постанови про подорожчання газу для населення.


«Ми таким чином підготувалися до роботи нового уряду та парламенту. Тільки прийшли - у нас вже є рішення суду на столі, скасовуємо постанову старого Кабміну і розпочинаємо нормальну нову тарифну політику», - зазначила вона.Лідер «Батьківщини» повідомила, що сьогодні подала до суду позов і щодо пенсійних рішень старої влади.


Новий парламент, однак, може не чекати завершення судового процесу, зауважила політик. Рада може своїм рішенням збільшити мінімальну пенсію до 3094 гривень, а пенсії, тих, хто має великий стаж, ще більше. Економіка від цього лише виграє, впевнена Юлія Тимошенко. Адже чим більше зароблятимуть і отримуватимуть громадяни, тим більше вони зможуть купувати вітчизняних товарів і послуг та стимулювати економічний розвиток, підсумувала Голова партії.


ba.org.ua


...

Следующая похожая новость...

Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите
Обсудить (0)