Евдоким
Опубликовано: 00:03, 22 октябрь 2019
Украина / Культура

«Кролик Петрик» повертається на великі екрани! (ТРЕЙЛЕР) - «Культура»

У 2018 пухнаста компанія добряче наробила галасу і це було лише початком. Продовження захопливої пригоди у кінотеатрах вже з 26 березня 2020 року. Цей фільм матиме назву - «Кролик Петрик: Втеча до міста». Кролик Петрик та інші вухаті бешкетники повертаються! Нарешті між кроликами та їхніми сусідами встановлено мир, та скільки б зусиль Петрик не докладав, йому важко приборкати свій характер і стати слухняним. Тож він покидає затишний садок і вирушає назустріч новим пригодам і новим викликам. Люди, начувайтеся, зухвалий кролик
«Кролик Петрик» повертається на великі екрани! (ТРЕЙЛЕР) - «Культура»
«Кролик Петрик» повертається на великі екрани! (ТРЕЙЛЕР) - «Культура»

У 2018 пухнаста компанія добряче наробила галасу і це було лише початком. Продовження захопливої пригоди у кінотеатрах вже з 26 березня 2020 року. Цей фільм матиме назву - «Кролик Петрик: Втеча до міста».


Кролик Петрик та інші вухаті бешкетники повертаються! Нарешті між кроликами та їхніми сусідами встановлено мир, та скільки б зусиль Петрик не докладав, йому важко приборкати свій характер і стати слухняним. Тож він покидає затишний садок і вирушає назустріч новим пригодам і новим викликам. Люди, начувайтеся, зухвалий кролик підготував багато сюрпризів!
Режисер: ВІЛЛ ГЛАК ("Кролик Петрик").
У ролях: РОУЗ БІРН ("Сусіди", "Родина за хвилину") ДОНАЛЛ ҐЛІСОН ("Кролик Петрик", "Зоряні війни: Останні джедаї")

«Вечірні Вісті»


...

Следующая похожая новость...
Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите
Обсудить (0)