NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
09:13 Понедельник 0 45
15-04-2019, 09:13

Юлія Тимошенко: «Доступні кредити та єдиний податок дозволять селянам стати господарями на власній землі» - «Политика»

Макрон: чтобы восстановить нормандский формат, должны..

После встречи с Владимиром Зеленским президент Франции...
15-04-2019, 09:13
Юлія Тимошенко: «Доступні кредити та єдиний податок дозволять селянам стати господарями на власній землі» - «Политика»

Держава повинна створити умови для розвитку малих і середніх сільськогосподарських фермерських підприємств, замість того щоб захищати інтереси великих латифундистів. Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час Всеукраїнського земельного форуму, який пройшов минулого тижня в Києві.


Юлія Тимошенко зазначила, що найвірогідніше президентом стане людина, яка у своїй програмі відкрито оголосила про відкриття ринку землі. Втім, це є неприпустимим до моменту створення всіх належних законодавчих умов для українських аграріїв. На думку політика, треба створити такі умови продажу земель сільськогосподарського призначення, які б були на користь аграріїв, що належать до категорії малих, середніх сільгосппідприємств та фермерських господарств. І це має бути єдина стратегія держави.


«Якщо вам хто-небудь скаже, що в цивілізованих країнах є вільний ринок землі, де хто завгодно прийде і купить землю, то це обман. Там преференції віддаються своїм сільгоспвиробникам. Виключно своїм!» - наголосила лідер «Батьківщини».


Юлія Тимошенко зауважила, що держава має створити в Україні просто унікальні умови з максимальними преференціями для знову-таки середніх, малих сільгосппідприємств та фермерських господарств. Як це може бути реалізовано на практиці? Політик наголосила, що у нас може бути застосована французька модель поводження із землею сільськогосподарського призначення.


«Тобто ті люди, які працюють на землі, мають абсолютне ексклюзивне право її придбати. Не пріоритетне, а ексклюзивне! Це можна зробити в розстрочку, держава створить для цього спеціальні фонди. Мова може йти також про кредити, але ні в якому разі земля не може бути заставою. Треба мати страхові фонди, які страхують кредити, для того щоб земля в жодному разі не опинилася в руках банку. У сталих економіках, зі сталими банківськими системами таке можливо. Але в Україні йде безкінечний банкопад, який лише триватиме», - відзначила Тимошенко.


Також лідер «Батьківщини» обурилася високими кредитними ставками, які у нас існують: «Не може бути такого, щоб увесь світ давав кредити під 2-3-5%, а ми давали під 20%. Це засвідчує, що вся банківська система налаштована на те, щоб не дати українській економіці піднятися».


Окрім того, Тимошенко наголошує на необхідності введення єдиного податку на гектар.


Політик знову повернулася до можливого відкриття ринку землі, сказавши, що після виборів це може бути зроблене.


«Нам треба всім уважно спостерігати за їхніми руками у парламенті після зміни влади. Питання відкриття ринку землі - одне з ключових», - застерегла вона.


Саме тому, на її переконання, аграрії для захисту своїх прав мають взяти участь у парламентських виборах.


Юлія Тимошенко зауважила, що українські сільгоспвиробники повинні створити велике лобі у Верховній Раді України, яке «стане потужною системою захисту інтересів українських аграріїв і представлятиме середній аграрний клас». І команда «Батьківщини» готова долучитися до спільної боротьби на захист української землі.


Микола БИКОВ


"Вечірні Вісті"


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


04:56 Вторник 0 23 The New York Times (США): США усиливают онлайновые атаки на российскую энергосистему - «Политика» Эта статья — уже история: президент Трамп обвинил ее авторов в госизмене. Хотя где же она? Авторы сообщают, что «кибервоины» из США сами дали русским понять: мы внедрились в сети РФ, чтобы иметь...
04:56 Вторник 0 21 Танки против танкеров: почему молчит Израиль (Детали, Израиль) - «Политика» Разведывательные организации в Израиле и на Западе сходятся в том, что именно Иран ответственен за нападение на нефтяные танкеры в Оманском заливе, как это было и в ряде других инцидентов в последние...
04:56 Вторник 0 18 The Guardian (Великобритания): не одна Россия эксплуатирует Африку - «Политика» Трейси Линднер считает, что борьба за Африку в основном связана с попыткой обеспечить себя критически важными ресурсами для военных и гражданских цифровых технологий. Терри МакГинн проливает свет на...
04:56 Вторник 0 19 Насколько должен бояться «Американский мир»? Анализ: подлинное состояние российско-китайского брака и возможный (спровоцированный) развод (Advance, Хорватия) - «Политика» Автор пытается поссорить Россию с Китаем, повторяя известные стереотипы о вражде двух империй и недоразвитом российском Дальнем Востоке. Он советует США пойти на показное улучшение отношений с...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх